İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

27 OCAK 2022, PERŞEMBE   

6

KOCAELİ ŞUBE DELEGELERİ

12. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

TOLGA OK

e-Posta:

1976 yılında İzmit`te doğdu. 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kıyı ve Liman Mühendisliği ABD`nda Lisansüstü programını bitirdi. Meslek hayatına özel sektörde devam etmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 9. Ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Halen 11. Dönemde başkanlık görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) meclis üyesi ve Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

AHMET KADI

e-Posta:

 
 

ZİYA TOPAL

e-Posta:

 
 

HAŞMET BELEN

e-Posta:

 
 

ESRA KONUK

e-Posta:

1984 yılında İzmit`te doğdu. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geoteknik ABD`nda Lisansüstü programına devam etmektedir. Meslek hayatına özel sektörde devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
 

VOLKAN GÜMÜŞ

e-Posta:

1981 yılında Kars`ta doğdu. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına Akven İnşaat`ta İcra Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

YASİN KORKMAZ

e-Posta:

 
 

ZİYA ÖZHAN

e-Posta:

 
 

TUĞRUL ÖZEL

e-Posta:

 
 

MERT KANBUR

e-Posta:

1984 yılında İzmit`te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini İzmit`te tamamladı. Daha sonrasında 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Mezuniyetten sonra Enka İnşaat bünyesindeki Enka Teknik firmasında proje mühendisi olarak çalışmaya başladı. Burada Libya`da planlanan içmesuyu projelerinin proje yönetiminde görev aldıktan sonra yine Libya`da planlanan Desalinasyon Tesislerinin Deniz Boru Hattı ve Su Alma Yapılarından sorumlu oldu. Bu süreçte İstanbul Teknik Üniversitesi`nde IT Based Construction Management yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Bilimleri Ana Bilim Dalı`nda Proje Yönetimi üzerine doktora yapmaya başladı. Enka Teknik firmasından ayrılarak kendi şirketini kurdu ve çeşitli tadilat ve dekorasyon işleri yaptı. 2010 yılı sonunda İSU Genel Müdürlüğü Projeler Dairesi Başkanlığında proje mühendisi olarak göreve başladı. 2013 yılında Projeler Şube Müdürlüğü görevine geldi. İSU Genel Müdürlüğü`nde İçmesuyu Projeleri, Arıtma Tesisleri, Baraj, Gölet, Sulama Projeleri, Geri Kazanım Projeleri, Bina Projeleri, Hidroelektrik Santral, Güneş Enerji Santrali ve Çamur Yakma ve Enerji Üretim Tesisleri ile ilgili çalışmaları yürüttü. 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren K.B.B. Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 
 

MUSTAFA BÖLÜKBAŞI

e-Posta:

 
 

MEHMET AKİF ALPONAT

e-Posta:

 
 

CİHAN BAHADIR YAŞAR

e-Posta:

 
 

FATİH YAZICI

e-Posta:

 
 

FAYİK ORTAÇ

e-Posta:

 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.