ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

08 ARALIK 2021, ÇARŞAMBA   

37

TMMOB HEYETİ ORMAN YANGINLARININ YAŞANDIĞI MUĞLA`DA

    Yayına Giriş Tarihi: 17.09.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.09.2021 11:17:17  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 17.09.2021 11:04:16

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Darı`nın da içinde olduğu TMMOB Heyeti, Bodrum ve Milas birim yöneticileri ile toplantı gerçekleştirdi.


TMMOB Heyeti Orman Yangınlarının Yaşandığı Muğla`da

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Darı`nın da içinde olduğu TMMOB Heyeti, Bodrum ve Milas birim yöneticileri ile toplantı gerçekleştirdi.

TMMOB Yönetim Kurulu Başkan Emin Koramaz, Yönetim Kurulu 2. Başkanı Selçuk Uluata, Yönetim Kurulu üyeleri, bağlı Oda Başkanları ve İl Koordinasyon Kurulu üyelerinin de bulunduğu TMMOB Heyeti, yaz aylarında yaşanan yangınlar nedeniyle orman alanlarında büyük kayıplar yaşayan bölgeleri ziyaret ediyor.

İlk olarak Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras`ı ziyaret eden TMMOB Heyeti, yaşanan kayıplar nedeniyle başsağlığı dileyerek, bölgedeki duruma ilişkin fikir alışverişinde bulundu. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz ziyarette, yangınlarla ve diğer afetlerle mücadele için risk yönetiminin önemine vurgu yaparak, bu alanda TMMOB ve Bağlı odalarının Yerel yönetimlerle ortak çalışmaya hazır olduğunu ifade etti.

Bölgedeki çalışmalarını 2 gün boyunca sürdürecek olan TMMOB Heyeti Bodrum Belediye Başkanlığının ardından Milas Belediye Başkanını ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanını da ziyaret ederek bölgedeki güncel durum ve ortak yürütülecek faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunacak.

Milas`a bağlı İkizköy`de Temmuz ayından bu yana devam eden Akbelen Ormanı Çadır Nöbeti`ni de ziyaret edecek. Gün içinde ayrıca Bodrum, Milas ve Muğla İl Koordinasyon Kurulları ve bu kentlerde buluna şube yönetimleri ile toplantılar gerçekleştirilecek.
TMMOB Heyeti Çalışmaları 17 Eylül 2021 Cuma Günü Antalya`da sürdürecek.

Bodrum Belediye Başkanlığını ziyaret eden TMMOB Heyetinde şu isimler bulunuyor: Emin Koramaz TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı, Selçuk Uluata TMMOB Yönetim Kurulu 2. Başkanı, Dersim Gül TMMOB Genel Sekreteri, Hüsnü Meydan TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Orhan Sarıaltun TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Ülkü Karaalioğlu TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Ayşegül Akıncı Yüksel TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Özden Güngör TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Ufuk Ataç TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Halil Gezer TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi, Ali Uğurlu Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Faruk İlgün Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu 2. Başkanı, Arife Kurtoğlu Makine Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Levent Darı İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Oğuz Develi Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Yedek Üyesi, Görkem Acar (Muğla İKK sekreteri), Tolga Ay (Milas İKK Sekreterleri),  Levent Kalyon (Bodrum İKK Sekreteri) ile Bodrum ve Milas birim temsilcileri. (16 Eylül 2021)

 


Okunma Sayısı: 182

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.