ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

11 MAYIS 2021, SALI   

36

İMO MERKEZİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERLERİNİN BEŞİNCİSİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 05.03.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.03.2021 14:58:37  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin beşincisi, `Çelik Yapıların Tasarım Hesap ve Yapımına Dair Esaslar Yönetmeliği Genel Konular` çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 4 Mart 2021 Perşembe günü düzenlendi.

İMO Merkezi Çevrimiçi Seminerlerinin Beşincisi Düzenlendi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin beşincisi, "Çelik Yapıların Tasarım Hesap ve Yapımına Dair Esaslar Yönetmeliği Genel Konular" çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 4 Mart 2021 Perşembe günü düzenlendi. 

Doç. Dr. Cüneyt Vatansever tarafından verilen çevrimiçi seminerde, yönetmelikte geçen genel esaslar, malzeme, imalat ve montaj, kalite kontrol, tasarımda temel ilkeler, stabilite tasarımı, eksenel çekme kuvveti etkisi, eksenel basınç kuvveti etkisi, eğilme momenti etkisi, kesme kuvveti etkisi, bileşik etkiler, kompozit elemanlar, birleşimler ve birleşim araçları, boru ve kutu enkesitli elemanların birleşimleri, kullanılabilirlik sınır durumları için tasarım ve yapısal elemanlar için stabilite bağlantıları bölümlerine ilişkin bilgiler aktarıldı. Seminer sonunda katılımcıların sorularına yanıt verildi.


Okunma Sayısı: 148

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.