İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 HAZİRAN 2021, PERŞEMBE   

25

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN VALİ YAVUZ`A ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 22.10.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.10.2020 13:31:10  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.10.2020 13:37:29

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve yönetimi Kocaeli Valisi Sayın Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası yönetiminin kendini tanıttığı ziyarette, Kocaeli Valisi Sayın Seddar Yavuz`a görevlerinde başarı temennisinde bulunuldu. Ziyarette, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut`a Şube Sayman Üye Nevzat İlker Ural, yönetim kurulu üyeleri Şerafettin Vural, Ünal Ekşi, Ömer Semih Yurt ve İsmail Yaruk eşlik etti.

Kocaeli Valiliği görevine atanan Vali Yavuz`u İnşaat Mühendisleri Odası yönetimi olarak hayırlı olsun dileklerinde bulunmak amacıyla ziyaret ettiklerini belirten Başkan Bulut, "Sayın valimize öncelikle yeni görev yerinde başarılar diliyor,  Kocaeli ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. 

GÖREVİMİZİ EN İYİ VE TİTİZ BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

İnşaat Mühendisleri Odası`nın çalışmalarının anlatıldığı ziyarette, bilgi veren Başkan Bulut, mesleki sorunların çözümünün yanı sıra, kentsel sorunların çözümü içinde yoğun mesai harcadıklarını belirtti. Kentteki tüm sivil toplum kuruluşları ile iletişim ve etkileşim halinde olduklarını söyleyen Bulut, görevlerini en iyi ve titiz bir şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti. Bulut, "Sayın Valimiz ile birlikte Kocaeli`ye hizmet etmekten onur duyacağız" dedi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Kahraman Bulut ziyaretin anısına Vali Yavuz`a baret hediye etti. Vali Yavuz, ziyaretlerinden dolayı İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Yönetimine teşekkür etti. Ziyaret, iyi dilek ve temennilerle sona erdi.Okunma Sayısı: 13

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.