İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 NİSAN 2021, PERŞEMBE   

4

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ’NİN İSTANBUL BEŞİKTAŞ’TA MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 12.12.2016 00:00   Güncellenme Zamanı: 20.02.2018 13:02:25  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.02.2018 13:03:02

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen bölücü terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bu menfur saldırıda hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerineve aziz milletimize başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Devletin bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden bu saldırılar, birlikte yaşama irademizi asla yok etmemelidir.

Menfur saldırılar karşısında, daha fazla kenetlenerek bu sıkıntılı günlerin atlatılacağına inancımız tamdır. Milletimiz barışa olan inancı ile terörün ve arkasındaki karanlık odakların planlarını bozacaktır.

Terör bizi asla yıldırmayacak ve asla amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırısı karşısında herkesi kenetlenmeye ve sağduyulu davranmaya çağırıyor, bu hain saldırıyı lanetliyoruz.

Tüm dünyanın huzur ve barış ortamına kavuşması için tüm gücümüzle gayret edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.  12.12.2016

 


Okunma Sayısı: 27

Kocaeli Şube Kaynaklı Basın Açıklamaları »
Tüm Basın Açıklamaları »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.