İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 NİSAN 2021, SALI   

34

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ`NİN İSTANBUL ORTAKÖY’DE MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 21.01.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 20.02.2018 13:04:50  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.02.2018 13:05:25

Türkiye ne yazık ki 2017 yılına terör saldırısı haberiyle girdi İstanbul’daki bir gece kulübü yeni yılın ilk saatlerinde silahlı bir saldırının hedefi oldu. Savunmasız sivil insanlara yapılan bu hain saldırıyı kınıyoruz ve bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Yeni yıla girerken milletin umutlarını tazelediği bir zamanda yapılan bu saldırı, ülkemiz, dünyamız ve insanlık için gelecek güzel günleri asla engelleyemeyecektir. Bu, huzurumuza, birliğimize, kardeşliğimize ve hepimize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak, terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlimize ve vatandaşlarımıza  Allah`tan rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine ve Türk milletine sabır diliyoruz. Ayrıca bu elim olayda hayatlarını kaybeden yabancı misafirlerimizi de saygıyla anıyoruz.
Ne yaparlarsa yapsınlar, milletimizi ve ülkemizi bölemeyecekler. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza edip, herkesi, teröre ve terör örgütlerine karşı, birlik olmaya davet ediyoruz. Gün terörün her çeşidine karşı milletçe kenetlenme günüdür.

 

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU


Okunma Sayısı: 29

Kocaeli Şube Kaynaklı Basın Açıklamaları »
Tüm Basın Açıklamaları »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.