İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 NİSAN 2021, SALI   

21

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ’DEN “TERÖR OLAYLARI HAKKINDA” BASIN AÇIKLAMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 26.08.2015   Güncellenme Zamanı: 01.09.2015 00:25:14  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.10.2016 14:26:32

 İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak, son günlerde artan terör saldırıları sonucunda şehit düşen güvenlik güçlerimize, kamu görevlilerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah`tan rahmet, kederli ailelerine ve yüce milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz. Geçmişten bugüne, her türlü zorluk ve acıya birlikte göğüs gererek galip çıkmayı başaran milletimiz, kardeşlik yürüyüşünü sürdürecek ve Anadolu kardeşliği bozulmayacaktır.

Terörün; milleti, dini, iyisi, kötüsü, haklısı, haksızı ve hiçbir mazereti olamaz. Terör terördür, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın, hangi gerekçeye sahip olursa olsun karşısındayız. Tüm sağduyu sahibi kesimler gibi, ülkemizin huzur ve istikrarını bozmaya çalışan, toplumda bir korku havası ve kaos ortamı yaratmayı hedefleyen odakların planlarının boşa çıkacağından kesinlikle kuşku duymuyoruz. Teröre karşı toplumun tüm kesimlerinin gösterdiği duyarlılık ve ortak irade ülkemizin en büyük gücüdür.

Türkiye Cumhuriyeti`nin bekası ve üniter devlet yapısını, yüce milletimizin huzurunu bozmaya yönelik her türlü eylem ve terörün şiddetle karşısında olduğumuzu belirtiyor milletimizi derin acı ve üzüntüye boğan terörün bitirilmesi için alınacak her türlü somut tedbiri destekleyeceğimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırısı karşısında herkesi kenetlenmeye ve sağduyulu davranmaya çağırıyor, bu hain saldırıyı lanetliyor ve gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi

Yönetim Kurulu Adına

Başkan Tolga OK


Okunma Sayısı: 70

Kocaeli Şube Kaynaklı Basın Açıklamaları »
Tüm Basın Açıklamaları »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.