ANA SAYFA   İLETİŞİM   ARAMA   genç-İMO ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA


genç-İMO Ana Sayfa

08 ARALIK 2021, ÇARŞAMBA   

 

İMO BİLİRKİŞİLİK PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 01.12.2019  Güncellenme Zamanı: 03.12.2019 09:23:26  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 03.12.2019 09:22:32

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen Bilirkişilik Paneli, 27 Kasım 2019 tarihinde, İMO KKM`de gerçekleştirildi.

İMO BİLİRKİŞİLİK PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen Bilirkişilik Paneli, 27 Kasım 2019 tarihinde, İMO KKM`de gerçekleştirildi.

Canlı olarak da yayınlanan Panel; İMO Başkanı Cemal Gökçe, Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanı İzzet Başara ve İMO Bilirkişilik Kurulu Başkanı Mustafa Sözer`in açılış konuşmalarıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından oturumlara geçildi.

İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul tarafından yönetilen ilk oturumda, İMO Bilirkişilik Kurulu Üyesi Süleyman Adanur "İnşaat Mühendisliği Alanındaki Bilirkişilik Uzmanlık ve Alt Uzmanlık Kapsamı ve İMO Eğitim Faaliyetleri", Av. Önder Ataseven "Bilirkişilik Mevzuatı ve Uygulamaları", Hakim Mehmet Şenol "Bilirkişilik Yasası Kapsamında Mahkemelerde Karşılaşılan Sorunlar" başlığında sunum yaptılar.

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaya`nın oturum başkanlığında "Sermaye Piyasa Kurulu (SPK) ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) Açısından Değerleme" başlığında, İMO Bilirkişilik Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Tunçdemir, Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanı İzzet Başara ve İMO Bilirkişilik Kurulu Başkanı Mustafa Sözer`in sunumları ile tamamlandı.

İnşaat Mühendisleri Odası Bilirkişilik Kurulu Üyesi Süleyman Adanur`un oturum başkanlığında "Bilirkişilerin Performans Değerlemesi ve Bölge Kurullarında Mühendis-Mimar Temsili" başlığında İMO Bilirkişilik Kurulu Üyeleri Erdoğan Balcıoğlu, Eray Dağ ve BMO Bilişim Hukuku ve Bilirkişilik Komisyonu Başkanı Mutlu Payaslıoğlu sunumlarını yaptılar.

Panele; İMO Başkanı Cemal Gökçe, İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaya, Genel Sekreter Yardımcıları Bahaettin Sarı, Serap Dedeoğlu, Ceylan Özkul, Dilek Bekiroğlu, Halim Karan, Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanı İzzet Başara ve Tetkik Hakimi Abdurrahman Sami Çetin, Ankara Hakimi Mehmet Şenol ile çok sayıda üyemiz katıldı.


Tüm Genç İMO - Gündem »

Bu 01.12.2019 gününden itibaren 133 defa okunmuştur.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.