Kocaeli Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

UTKAN MUTMAN
BAŞKAN

1977 yılında Bursa’da doğdu. 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde Doçent Doktor olarak görev yapmaktadır. 9, 10 ve 11. Dönem İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 46 ve 47. Dönem İMO Merkez Geoteknik Uzmanlık Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

İSMAİL YARUK
SEKRETER ÜYE

1994 yılında Diyarbakır’da doğdu. 2019 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Özel sektörde konut yapımı üzerine faaliyet gösteren bir müteahhitlik firmasında çalışmaktadır. Kocaeli Üniversitesi’nde Geoteknik alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 12. Dönem İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

 

ALİ AKGÜN
SAYMAN ÜYE

1983 yılında Sivas’ın Divriği ilçesinde doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezunu 2011 yılı Bahçeşehir Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

MURAT KARADENİZ
ÜYE

1986 yılında Trabzon'da doğdu. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılından beri Kocaeli Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapmaktadır. 12. Dönem İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

 

ŞERAFETTİN VURAL
ÜYE

1983 yılında Erzurum’da doğdu. 2003 yılında Sakarya Üniversitesi’nden mezun oldu. Meslek hayatına kendine ait SNR Yapı Denetim firmasında denetim işleri yaparak devam etmektedir. 12. Dönem İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

CİHAN DİRLİK
ÜYE

1990 yılında Kocaeli’de doğdu. 2013 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, 2021 yılında ise işletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü İzmit İlçesi İçmesuyu Şefi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

TANER SARIBEK
ÜYE

1980 yılında Sivas’ta doğdu. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına kendine ait firmasında özel ve kamu işlerinde taahhüt ve konut sektöründe hizmet etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 
Yedek Üyeler

ÜNAL EKŞİ
ÜYE

1984 yılında Rize’de doğdu. 2005 yılında Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2013 yılında Gebze Üniversitesi Deprem ve Yapı Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Meslek hayatına kendine ait firmada proje ve taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. 12. Dönem İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

AHMET KARAYILAN
ÜYE

1988 yılında Erzurum’ da doğdu. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Darıca Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

ÖNDER YALÇINKAYA
ÜYE

1990 yılında Ağrı’da doğdu. Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Proje ve taahhüt işleri yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

BEHRA SAYAN ERŞAN
ÜYE

1993 yılında İzmit’te doğdu. 2015 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2017-2021 yılları arası kurduğu aile firmasında proje hizmeti vermiştir. 2021 yılından itibaren Proje ve Uygulama Denetçisi olarak görev yapmaktadır. Evlidir.

 

DİLARA ÖZŞENOL
ÜYE

2016 Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2021 yılında Maltepe Üniversitesi Yapı ve Deprem Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı. Kurumsal bir firmada proje mühendisi olarak görev yapmaktadır.

 

HALİS FURKAN KOCAKULAK
ÜYE

1995 yılında İzmir’de doğdu. 2017 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Kendine ait yapı denetim firmasında denetim işleri yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

MEHMET OĞUZHAN ÇAKMAK
ÜYE

1991 yılında Karamürsel’de doğdu. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2020 yılında kurduğu Çakmak Mühendislik firmasında proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası