NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 ŞUBAT 2020, SALI   

17

KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU

11. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

KAHRAMAN BULUT
BAŞKAN
e-Posta:

1981 yılında Sivas`ta doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına kendine ait Plus Yapı A.Ş`de taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

TUNCAY ARICAN
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1983 yılında İzmit`te doğdu. 2008 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi`nden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Lisansüstü programını tamamladı. Mesleki hayatına kendine ait Gök Yol İnşaat firmasında taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

VOLKAN GÜMÜŞ
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Kars`ta doğdu. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına Akven İnşaat`ta İcra Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

NEVZAT İLKER URAL
ÜYE
e-Posta:

1972 Manisa`da doğdu. 2000 yılında Doğu Akdeniz üniversitesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını Atılım üniversitesinde tamamladı. Meslek hayatına İSU Genel Müdürlüğü`nde İzmit Bölge Şantiye Şefi olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

EMRAH AYHAN
ÜYE
e-Posta:

1984 yılında Diyarbakır`da doğdu. 2007 yılında Dicle Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına kurucusu olduğu firmasında taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

HALİL İBRAHİM UZUNOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1991 yılında Kocaeli`de doğdu. 2014 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına aile firması olan Aldoğsan İnşaat Alüminyum San. Tic. Ltd. Şti.`nde devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasidir.

 
 

AYŞEN KAYA
ÜYE
e-Posta:

1982 yılında Gebze`de doğdu. 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına kendi firmasında serbest inşaat mühendisliği yaparak devam etmektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

ESRA KONUK
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1984 yılında İzmit`te doğdu. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geoteknik ABD`nda Lisansüstü programına devam etmektedir. Meslek hayatına özel sektörde devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.


 
 

ÖMER FARUK BALAMİR
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1982 yılında Şanlıurfa`da doğdu. 2008 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi`nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Yönetimi ABD`nda Lisansüstü programını bitirdi. Meslek hayatına kendi firmasında taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. Evlidir.


 
 

CİHAN BAHADIR YAŞAR
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1991 yılında İzmit`te doğdu. 2015 yılında Okan Üniversitesi`nde mezun oldu. Aynı üniversitede Ulaştırma ABD`nda Lisansüstü programını bitirdi. Meslek hayatına kurucusu olduğu CBY İnşaat Enerji Mühendislik A.Ş` de ve Aile Firması olan AY-ER Elektrik Elektronik İnşaat Ltd. Şti.` de yönetici olarak devam etmektedir. Evlidir ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almaktadır.


 
 

REMZİ AYDIN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1970 yılında Düzce de doğdu. 1993 yılında ODTÜ (METU) Gaziantep Mühendislik Fakültesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına Kocaeli Bölgesinde yapı denetim sektöründe yönetici olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

TOLGA OK
BAŞKAN
e-Posta:

1976 yılında İzmit`te doğdu. 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kıyı ve Liman Mühendisliği ABD`nda Lisansüstü programını bitirdi. Meslek hayatına özel sektörde devam etmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 9. Ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Halen 11. Dönemde başkanlık görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) meclis üyesi ve Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


 
 

BATURHAN ÜRETÜRK
ÜYE
e-Posta:

1982 Yılında İzmit`te doğdu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. İzkon Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kendi firmasında Proje ve Kentsel Dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir.


 
 

UTKAN MUTMAN
ÜYE
e-Posta:

1977 yılında Bursa`da doğdu. 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun olmuştur. Kocaeli Üniversitesinde 2001 yılında yüksek lisansını, 2007 yılında ise doktorasını tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında Doçent Doktor olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.