NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2018, PAZARTESİ   

21

KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU

10. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

TOLGA OK
BAŞKAN
e-Posta:

1976 yılında Kocaeli İzmit`te doğdu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Aynı yıl meslek hayatına başladı. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kıyı ve Liman Mühendisliği Lisansüstü programını bitirdi. Proteknik Uluslararası Mühendislik Firmasının kurucu ortaklarından olup kendi firmasında serbest inşaat mühendisliği yapmaktadır. 7. Dönem İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Kocaeli Ticaret Odası meclis üyesi ve TOBB üst kurul delegesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

BATURHAN ÜRETÜRK
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1982 İzmit`te doğdu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. İzkon Müh. Ltd. Şti. adlı kendi firmasında serbest inşaat mühendisliği yapmaktadır.

 
 

KAHRAMAN BULUT
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Sivas`ın Suşehri ilçesinde doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Yapıart Ltd. Şti. ortaklarından olup taahhüt işleri yapmaktadır.

 
 

UTKAN MUTMAN
ÜYE
e-Posta:

1977 yılında Bursa`da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Gemlik`te tamamladıktan sonra 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Kocaeli Üniversitesinde 2001 yılında yüksek lisansını, 2007 yılında ise doktorasını tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında Doçent Doktor olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

MURAT BALABAN
ÜYE
e-Posta:

1975 yılında Kocaeli ili İzmit ilçesi Sultaniye köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaelide tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı; ardından Park Bahçeler Yapı Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 2017 Mart ayından beri Kartepe İlçesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babasıdır.

 
 

TOLGA CANKAYA
ÜYE
e-Posta:

1976 yılında İzmit`te doğdu. Yakındoğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2002 yılında mezun oldu. 2010 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Ulaştırma Ana Bilim Dalı lisansüstü programını bitirdi. 2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Etüd Proje ve Keşif Şube Müdürlüğü`nde başladığı görevine Yol Bakım Onarım Şube Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

 
 

MURAT AYTUN YÜKSEL
ÜYE
e-Posta:

1973 yılında Kocaeli/Gebze`de doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 1998 yılında mezun oldu. 2008 yılından beri yapı denetim firmasında şirket ortağıdır.

 

Yedek Üyeler

 
 

BEKİR YÜKSEL
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1980 yılında Eskişehir`de doğdu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2002 yılında mezun oldu, aynı üniversitede Geoteknik alanında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. GEO-TEK Danışmanlık A.Ş. firmasının ortaklarından olup yurtiçi ve yurtdışı projelerde altyapı danışmanlığı yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

TUNCAY ARICAN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1983 yılında İzmit`te doğdu. 2008 yılında Uluslararası Kıbrı Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Aynı yıl Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Proje ve Denetim Birimi`nde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. 2011 yılında Kocaeli Ünivesitesi Mühendislik Yönetimi anabilim Dalı`nda Yüksek Lisansını tamamladı. 2011 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ndeki görevinden istifa etti. Gök-Yol İnşaat Ltd.Şti.`nde İnşaat-Taahhüt İşleri yapmaya başladı


 
 

VOLKAN GÜMÜŞ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1981 Yılında Kars ta doğdu. 2005 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2011 yılından beri Akven İnşaat adı altında kendine ait firmasında taahhüt işleri yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 
 

AŞKIN ÖZÖN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1981 Yılında Kocaeli de doğmuştur. 2006 Yılında Sakarya Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği , 2007 yılında da Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Teknik ofis şefliği ve yapım şefliği yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır


 
 

NEVZAT İLKER URAL
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

15.01.1972 Yılında Salihli / Manisa da doğdu. 2000 Yılında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kocaeli İSU Genel Müdürlüğü İzmit Şube Müdürlüğünde Şantiye Şefi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

HALİL İBRAHİM UZUNOĞLU
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

Halil İbrahim Uzunoğlu, 9 Mayıs 1991 yılında Kocaeli`nin Başiskele ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli`nde tamamladı. 2014 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) İnşaat Mühendisliği bölümünde Lisans eğitimini aldı. 2015 senesinde Askerlik görevini kısa dönem er olarak Etimesgut/Ankara`da tamamladı. Halen Kurucusu olduğu firmasında serbest İnşaat Mühendisliği yapmakta ve aynı zamanda Aile firması olan Aldoğsan Alüminyum San.Tic.Ltd.Şti`de görev almaktadır.Bunun yanında Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve vakıflarda faaliyetlerini sürdürmektedir.


 
 

EMRAH AYHAN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1984 yılında Diyarbakır ‘da doğdu. Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. Aynı yıl meslek hayatına başladı. 2008 yılında Gebze Teknik Üniversitesi Deprem ve Yapı Lisansüstü programına başladı. Ayhanlar Holding de Genel Koordinatör olup , Emay Mühendislik Mimarlık İnşaat firmasının kurucusu olan Emrah Ayhan kendi firmasında da İnşaat-Taahhüt işleri yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

Sayfayı Yazdır