NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ ŞUBE DELEGELERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

25

KOCAELİ ŞUBE DELEGELERİ

11. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

BEKİR GÜRE
DELEGE
e-Posta:

1952 Emet/Kütahya doğumlu olup 1969 yılında girdiği İTÜ İnşaat Fakültesi`ni 1974`te bitirdi. Kısa bir süre Ankara`da yürüttüğü devlet memurluğu görevini müteakiben 1976 yılında askerlik görevini ifa etti. Daha sonra mesleğini özel sektörde devam ettirdi. Kocaeli`de çelik yapı fabrika inşaatında şantiye şefliği ile başlayan meslek yaşamına bir süre proje-etüt-keşif-danışmanlık çalışmalarıyla devam etti. Çeşitli yapı kooperatif inşaatları, Seka, TCK, İller Bankası ve fabrika yapılarında inşaat mühendisliği, müşavirlik, koordinatörlük yaptı. Çeşitli kamu ihaleleri kapsamında uygulama ve yapım işlerini üstlendi. Özel konut inşaatları yaptı, 1998-2000 yıllarında İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi yönetiminde 2000-2002 yıllarında ise Kocaeli Şube Başkanı olarak görev aldı. Ülke kalkınma ve gelişmesine büyük katkıları olduğuna inandığı sevgi ve saygı ile bağlı olduğu meslek yaşamına müşavirlik hizmetleri ile devam etmekte ve halen İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube 8. Dönem Üst Kurul Delegesi`dir. Evli, 2 çocuk ve 3 torun sahibidir.

 
 

ZİYA ÖZHAN
DELEGE
e-Posta:

 
 

ZİYA TOPAL
DELEGE
e-Posta:

 
 

LEVENT YILMAZ
DELEGE
e-Posta:

 
 

MURAT BALABAN
DELEGE
e-Posta:

1975 yılında Kocaeli ili İzmit ilçesi Sultaniye köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaelide tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı; ardından Park Bahçeler Yapı Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 2017 Mart ayından beri Kartepe İlçesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babasıdır.

 
 

MERT KANBUR
DELEGE
e-Posta:

1984 yılında İzmit`te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini İzmit`te tamamladı. Daha sonrasında 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Mezuniyetten sonra Enka İnşaat bünyesindeki Enka Teknik firmasında proje mühendisi olarak çalışmaya başladı. Burada Libya`da planlanan içmesuyu projelerinin proje yönetiminde görev aldıktan sonra yine Libya`da planlanan Desalinasyon Tesislerinin Deniz Boru Hattı ve Su Alma Yapılarından sorumlu oldu. Bu süreçte İstanbul Teknik Üniversitesi`nde IT Based Construction Management yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Bilimleri Ana Bilim Dalı`nda Proje Yönetimi üzerine doktora yapmaya başladı. Enka Teknik firmasından ayrılarak kendi şirketini kurdu ve çeşitli tadilat ve dekorasyon işleri yaptı. 2010 yılı sonunda İSU Genel Müdürlüğü Projeler Dairesi Başkanlığında proje mühendisi olarak göreve başladı. 2013 yılında Projeler Şube Müdürlüğü görevine geldi. İSU Genel Müdürlüğü`nde İçmesuyu Projeleri, Arıtma Tesisleri, Baraj, Gölet, Sulama Projeleri, Geri Kazanım Projeleri, Bina Projeleri, Hidroelektrik Santral, Güneş Enerji Santrali ve Çamur Yakma ve Enerji Üretim Tesisleri ile ilgili çalışmaları yürüttü. 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren K.B.B. Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 
 

SÜHEDA ÇETİNER
DELEGE
e-Posta:

1955 yılında Bozöyük/Bilecik`te doğdu. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden 1979 yılında mezun oldu. 1998 yılında ise Sakarya Üniversitesi Yapı Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmıştır. 1979-2004 yılları arasında Türkiye Selüloz ve Kağıt Fabrikaları A.Ş., SEKA Fabrika inşaatları Proje ve Kontrol Mühendisi,1979-1988 yılları arasında İnşaat proje ve kontrol Şefi, 1988-1998 yılları arasında İnşaat ve Emlak Şube Müdürü olarak görev aldı. 2005-2010 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Kontrol Şefi, 2004-2005 yılları arasında T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Sümer Holding İnşaat ve Emlak Müdürlüğü yapmıştır. 2010-2012 yılları arasında Erdem Holding İzmit Şirketler Gurubu Yeni Teknik Yapı İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. Satın Alma ve altyüklenici İlişkiler Yöneticisi ve 2 yıl İcra Kurulu Üyeliği yapmıştır. ATD Sinerji Yapı Denetim Firması`nda 2013- 2016 yılları arasında ise Proje ve Uygulama Denetçisi olarak görev almış halen BRTK Yapı Denetim Firması`nda Proje ve Uygulama Denetçisi olarak mesleğine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 
 

UĞUR ŞAHİN
DELEGE
e-Posta:

 
 

YAŞAR ŞAHİNÖZ
DELEGE
e-Posta:

 
 

BEKİR YÜKSEL
DELEGE
e-Posta:

1980 yılında Eskişehir`de doğdu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2002 yılında mezun oldu, aynı üniversitede Geoteknik alanında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. GEO-TEK Danışmanlık A.Ş. firmasının ortaklarından olup yurtiçi ve yurtdışı projelerde altyapı danışmanlığı yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
 

NİYAZİ VEDAT AKGÜN
DELEGE
e-Posta:

 
 

AŞKIN ÖZÖN
DELEGE
e-Posta:

1981 Yılında Kocaeli de doğmuştur. 2006 Yılında Sakarya Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği , 2007 yılında da Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Teknik ofis şefliği ve yapım şefliği yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır

 
 

SALİH ERDİNÇ
DELEGE
e-Posta:

 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.