NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 10. DÖNEM YATIRIMLARI İZLEME KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2018, SALI   

38

10. DÖNEM YATIRIMLARI İZLEME KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

VOLKAN GÜMÜŞ

e-Posta:

1981 Yılında Kars ta doğdu. 2005 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2011 yılından beri Akven İnşaat adı altında kendine ait firmasında taahhüt işleri yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

LEVENT YILMAZ

e-Posta:

TUNCAY ARICAN

e-Posta:

1983 yılında İzmit`te doğdu. 2008 yılında Uluslararası Kıbrı Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Aynı yıl Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Proje ve Denetim Birimi`nde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. 2011 yılında Kocaeli Ünivesitesi Mühendislik Yönetimi anabilim Dalı`nda Yüksek Lisansını tamamladı. 2011 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ndeki görevinden istifa etti. Gök-Yol İnşaat Ltd.Şti.`nde İnşaat-Taahhüt İşleri yapmaya başladı

NEVZAT İLKER URAL

e-Posta:

15.01.1972 Yılında Salihli / Manisa da doğdu. 2000 Yılında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kocaeli İSU Genel Müdürlüğü İzmit Şube Müdürlüğünde Şantiye Şefi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

METİN ERASLAN

e-Posta:

MUSTAFA YAŞAR YOĞURTÇUOĞLU

e-Posta:

KAHRAMAN BULUT

e-Posta:

1981 yılında Sivas`ın Suşehri ilçesinde doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Yapıart Ltd. Şti. ortaklarından olup taahhüt işleri yapmaktadır.

İBRAHİM ÇAKIR

e-Posta:

MURAT BALABAN

e-Posta:

1975 yılında Kocaeli ili İzmit ilçesi Sultaniye köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaelide tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı; ardından Park Bahçeler Yapı Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 2017 Mart ayından beri Kartepe İlçesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babasıdır.

ALİ AKGÜN

e-Posta:

Sayfayı Yazdır