TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 11. DÖNEM YATIRIMLARI İZLEME KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

09 TEMMUZ 2020, PERŞEMBE   

32

11. DÖNEM YATIRIMLARI İZLEME KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

VOLKAN GÜMÜŞ

e-Posta:

1981 yılında Kars`ta doğdu. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına Akven İnşaat`ta İcra Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

LEVENT YILMAZ

e-Posta:

TUNCAY ARICAN

e-Posta:

1983 yılında İzmit`te doğdu. 2008 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi`nden mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Lisansüstü programını tamamladı. Meslek hayatına kendine ait firmasında taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

NEVZAT İLKER URAL

e-Posta:

1972 Manisa`da doğdu. 2000 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2013 yılında Yüksek Lisansını Atılım Üniversitesi`nde tamamladı. Meslek hayatına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü`nde İzmit Bölge Şantiye Şefi olarak devam etmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 

METİN ERASLAN

e-Posta:

MUSTAFA YAŞAR YOĞURTÇUOĞLU

e-Posta:

1955 Sakarya doğumlu olup Sakarya Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 1980 yılında mezun oldu. 1974`te bitirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dair Başkanlığı`ndan emekli olup halen yapı denetim firmasında Uygulama Denetçisi olarak mesleğine devam etmektedir. Aynı zamanda A Sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahiptir. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube 10. Dönem Üst Kurul Delegesi`dir.

KAHRAMAN BULUT

e-Posta:

1981 yılında Sivas`ta doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek hayatına kendine ait firmasında taahhüt işleri yaparak devam etmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube 9. ve 10. Dönem Şube Sayman Üyeliği ve başkanlık görevini yürüttü. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

İBRAHİM ÇAKIR

e-Posta:

MURAT BALABAN

e-Posta:

1975 yılında Kocaeli ili İzmit ilçesi Sultaniye köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaelide tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı; ardından Park Bahçeler Yapı Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 2017 Mart ayından beri Kartepe İlçesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babasıdır.

ALİ AKGÜN

e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.