TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 11. DÖNEM PROTOKOL ÇALIŞMALARI VE İNDİRİM PROTOKOLÜ KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

31 MART 2020, SALI   

2

11. DÖNEM PROTOKOL ÇALIŞMALARI VE İNDİRİM PROTOKOLÜ KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

TOLGA OK

e-Posta:

1976 yılında İzmit`te doğdu. 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kıyı ve Liman Mühendisliği ABD`nda Lisansüstü programını bitirdi. Meslek hayatına özel sektörde devam etmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 9. Ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Halen 11. Dönemde başkanlık görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) meclis üyesi ve Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BATURHAN ÜRETÜRK

e-Posta:

1982 Yılında İzmit`te doğdu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi`nden mezun oldu. İzkon Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kendi firmasında Proje ve Kentsel Dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir.

MURAT AYTUN YÜKSEL

e-Posta:

1973 yılında Kocaeli/Gebze`de doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 1998 yılında mezun oldu. 2008 yılından beri yapı denetim firmasında şirket ortağıdır.

TUĞRUL ÖZEL

e-Posta:

İBRAHİM ÇAKIR

e-Posta:

NİYAZİ VEDAT AKGÜN

e-Posta:

FATİH YAZICI

e-Posta:

RECAİ DABAKOĞLU

e-Posta:

ZİYA ÖZHAN

e-Posta:

AHMET KADI

e-Posta:

KORTAY ÖZAL

e-Posta:

BEKİR GÜRE

e-Posta:

1952 Emet/Kütahya doğumlu olup 1969 yılında girdiği İTÜ İnşaat Fakültesi`ni 1974`te bitirdi. Kısa bir süre Ankara`da yürüttüğü devlet memurluğu görevini müteakiben 1976 yılında askerlik görevini ifa etti. Daha sonra mesleğini özel sektörde devam ettirdi. Kocaeli`de çelik yapı fabrika inşaatında şantiye şefliği ile başlayan meslek yaşamına bir süre proje-etüt-keşif-danışmanlık çalışmalarıyla devam etti. Çeşitli yapı kooperatif inşaatları, Seka, TCK, İller Bankası ve fabrika yapılarında inşaat mühendisliği, müşavirlik, koordinatörlük yaptı. Çeşitli kamu ihaleleri kapsamında uygulama ve yapım işlerini üstlendi. Özel konut inşaatları yaptı, 1998-2000 yıllarında İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi yönetiminde 2000-2002 yıllarında ise Kocaeli Şube Başkanı olarak görev aldı. Ülke kalkınma ve gelişmesine büyük katkıları olduğuna inandığı sevgi ve saygı ile bağlı olduğu meslek yaşamına müşavirlik hizmetleri ile devam etmekte ve halen İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube 8. Dönem Üst Kurul Delegesi`dir. Evli, 2 çocuk ve 3 torun sahibidir.

FATİN FUAT ÇAĞLAYAN

e-Posta:

RAMAZAN BALIK

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.