NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 10. DÖNEM BÜLTEN VE BASIN YAYIN KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2018, SALI   

36

10. DÖNEM BÜLTEN VE BASIN YAYIN KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

UTKAN MUTMAN

e-Posta:

1977 yılında Bursa`da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Gemlik`te tamamladıktan sonra 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Kocaeli Üniversitesinde 2001 yılında yüksek lisansını, 2007 yılında ise doktorasını tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında Doçent Doktor olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

MURAT AYTUN YÜKSEL

e-Posta:

1973 yılında Kocaeli/Gebze`de doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 1998 yılında mezun oldu. 2008 yılından beri yapı denetim firmasında şirket ortağıdır.

MERT TÜFEKÇİOĞLU

e-Posta:

1989 yılında İskenderun` da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2012 yılında mezun oldu. 2011 yılında iş hayatına Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. `de başladı. 2012 yılı sonunda Kain İnşaat firması bünyesinde yaklaşık 1 yıl saha mühendisliği yaptı. 2013 yılının ikinci yarısından bulunduğumuz zamana kadar Denge Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı yapmaktadır...

ALİ AYTAÇ AYDEMİR

e-Posta:

GÜLSEN SEDA ÇÖREKCİ
MEMUR
e-Posta:
Telefon:

Sayfayı Yazdır