TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ KOCAELİ genç-İMO “12. ÖĞRENCİ MECLİSİ”NE KATILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 AĞUSTOS 2020, CUMA   

50

KOCAELİ genç-İMO “12. ÖĞRENCİ MECLİSİ”NE KATILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 13.12.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.12.2019 16:15:57  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.12.2019 16:16:39

Bu yıl 12.cisi düzenlenen “genç-İMO Öğrenci Meclisi”, İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve 26 şubeden gelen 205 genç-İMO üyesinin katılımıyla aralık ayı başında Aydın Kuşadası’nda gerçekleşti.

Meclise, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin Kocaeli Üniversitesi`nde öğrenin gören genç-İMO Üniversite Temsilcisi Tuğrul Berk Haktan Bayram ve sınıf temsilcilerinden Halil Can Küçük, Hayrunnisa Doğdu, Selcan Turan ve Yasemin İrem Yıldırım katıldı

Öğrenci meclisinde bir yandan genç-İMO Konsey üyeleri seçilirken diğer yandan da inşaat mühendisliği eğitiminin sorunlarına dönük tartışmalar gerçekleştirildi. Genç- İMO ilkeleri ve çalışma prensiplerinin görüşüldüğü meclisin birinci gününde üniversite ve eğitim sorunları, inşaat mühendisliği ve meslek etiği gibi konular hakkında hazırlanan sunumlar, şubelerden gelen öğrenci üye delegeleri ile paylaşıldı Serbest kürsüde sunumlar üzerine delegeler fikirlerini ilettiler.

Meclisin ikinci gününde ise öğrenci üyelerin oylarını kullanması ve genç-İMO 12. Dönem Öğrenci Konseyi`nin belirlenmesi ile meclis toplantısı tamamlandı. Son derece verimli geçen mecliste öğrenciler Kuşadası`ndan memnun ayrıldılar.


Okunma Sayısı: 17

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.