NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ genç-İMO BİR GÜNDE İKİ GEZİ GERÇEKLEŞTİRDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

33

KOCAELİ genç-İMO BİR GÜNDE İKİ GEZİ GERÇEKLEŞTİRDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 01.11.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 01.11.2019 12:23:26  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 01.11.2019 12:23:59

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin Gençlik Kolları olan Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan genç-İMO üyeleri Türkiye’nin en büyük çimento santrali Nuh Beton A.Ş’nin İzmit Tesisleri’ne ve Tranway Sekapark 2. Etap Şantiyesi’ne teknik gezi düzenledi.

Gezinin ilki Nuh Beton A.Ş.`nin İzmit Tesisleri`ne oldu. Gezi boyunca öğrencilere Doğu ve Güney Marmara Bölge Müdürü İnşaat Mühendisi Yavuz Bank, İzmit Tesis Şefi Can Ekici, Bölge Kalite Şefi Uğur Kaçar ve Hereke Tesis Şefi İnşaat Mühendisi Yiğit Saraçoğlu tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Sunum sonrasında katılımcılara fabrika sahası, çamur kurutma tesisi, atıktan türetilmiş yakıt besleme tesisi, laboratuvarlar ve kumanda odası gezdirildi.

 

Nuh Beton tesislerinin ardından öğrenciler incelemelerine Tramvay Sekapark 2. Etap Şantiyesi gezisi ile devam ettiler. Burada ise katılımcılara Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Şube Müdürü İnşaat Mühendisi Fatih Gürel, raylı sistem hattını, rayların dengelenmesi gibi çok değerli bilgiler aktardı.

 

MEMNUN KALDILAR

Teknik bilgilerin her türlü uygulamasını yerinde takip etme fırsatı bulan genç- İMO üyeleri geziden oldukça mutlu ve memnun ayrıldı. Gezide öğrencilere ayrıca İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut, Sayman Üye Volkan Gümüş ve Şube Sekreteri İnşaat Mühendisi Berkay Güngör eşlik etti. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği gezi toplu resim çekilmesinin ardından son buldu.


Okunma Sayısı: 15

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.