NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ genç-İMO, ÜNİVERSİTEDE STANT AÇTI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

29

KOCAELİ genç-İMO, ÜNİVERSİTEDE STANT AÇTI

    Yayına Giriş Tarihi: 10.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.10.2019 12:32:51  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.10.2019 12:34:29

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrencilerin mesleklerini daha iyi tanımaları için üniversitede stant açarak 1. sınıf öğrencilerine çalışmalarını ve üyelerin mesleki gelişimi gibi birçok alanda yaptıkları etkinlikleri anlattı.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve şube yönetim kurulu üyeleri stant çalışmasına destek vererek öğrencilere oda üyesi olmanın sağladığı avantajları aktardılar.  Başkan Bulut, İMO Kocaeli Şubesi`nin mesleğe ve meslektaşlarına yönelik hizmetler verdiğini dile getirerek, Genç-İMO`nun da öğrencilerin odayı önceden tanımaları ve eğitimlerine katkı sağlamak için kurulduğunu ifade etti.

Genç-İMO`ya Eğitim Desteği

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin mesleğe yönelik hizmetler verdiğini belirten Başkan Bulut, üniversite öğrencileri için ücretsiz olarak teknik geziler, seminerler, söyleşiler ve eğitimler düzenlediklerini kaydetti. Staj konusunda da öğrencilere destek verdiklerini ifade etti.

Genç-İMO Başkanı Muharrem Önder ve Genç-İMO sınıf temsilcilerinden oluşan grup Genç-İMO`nun çalışmalarını anlatan broşürleri okulda kurdukları stantta dağıttı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği stantta ayrıca yeni Genç-İMO üye kayıtları da yapıldı.


Okunma Sayısı: 13

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.