NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO 4. GELENEKSEL VAPUR TURUNU TAMAMLADI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

44

İMO 4. GELENEKSEL VAPUR TURUNU TAMAMLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 01.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 01.10.2019 16:52:01  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 01.10.2019 16:22:06

İnşaat Mühendisileri Odası Kocaeli Şubesi’nin sosyal dayanışma faaliyetlerinden biri olan Büyük Ada gezisini pazar günü düzenledi. İMO’nun bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri geziye üyeler büyük ilgi gösterdi.

GEZİYE İLGİ BÜYÜKTÜ

Seslendirdiği karadeniz müzikleriyle İzmit`te özel bir mekanda sahne alan Özhan Hatinoğlu gösterdiği canlı performansıyla davetlilere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.. Ayrıca  geziye katılan çocuklar arasında müzik yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan herkese günün anlam ve önemini belirten minik hediyeler dağıtıldı.

Gezinin sonunda bir konuşma yapan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut, "İMO ailesi olarak üyelerimizin her ortamda yanlarında olduğumuzu, bir nebze de olsa onları yoğun ve yorucu iş ortamından ve iş stresinden uzaklaştırıp aileleriyle böyle keyifli bir ortamda vakit geçirmelerine vesile olduğumuz için mutluyuz. İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin birlik ve beraberlik içinde meslektaş dayanışmasını bugün bize yaşatan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek için çeşitli alanlarda faaliyetlerimiz devam edecektir" açıklamasında bulundu.


Okunma Sayısı: 13

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.