NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO 10. YAZ EĞİTİM KAMPI TAMAMLANDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2020, PERŞEMBE   

48

genç-İMO 10. YAZ EĞİTİM KAMPI TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 20.09.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 20.09.2019 16:15:06  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.09.2019 16:16:20

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası genç-İMO`nun en büyük etkinliklerinden biri olan genç-İMO yaz eğitim kampının onuncusu, bu yıl İzmir Seferihisar’da her şehirden gelen öğrencilerin katılımıyla 2-7 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Kampa, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`ne bağlı genç-İMO`nun Kocaeli Üniversitesi`nde okuyan üyelerinden Tuğrul Berk Haktan Bayram ve Yasemin İrem Yıldırım katıldı. Kampın ilk günü katılımcıların eşit oranda dağılım sağladığı atölye çalışmaları ile başladı. Kampın ikinci gününde İMO Başkanı Cemal Gökçe ve TMMOB Başkanı Emin Koramaz, TMMOB ve Oda politikaları hakkında seminer verdiler, öğrencilerin sorularını yanıtladılar.  Aynı gün ikinci seminer Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Mühendislikte Kadın başlığıyla gerçekleştirildi. İkinci günün sonunda ise 20. Yılında Marmara Depremi semineri Oda Başkanı Cemal Gökçe tarafından sunuldu. Oldukça etkili ve yoğun katılımla gerçekleşen oturumda İstanbul`un betonlaşma sorunlarından Türkiye`deki inşaat sorunlarına kadar deprem sorunu tümüyle ele alındı.
 
Türkiye`nin dört bir yanından katılım sağlanan genç-İMO yaz eğitim kampının bir fırsatı olarak genç-İMO forumu gerçekleştirildi. Bu forumda hem genç-İMO problemlerine hem de teknik gezi, seminer gibi teknik konulara dikkat çekildi.
  
Beş gün boyunca çeşitli etkinliklerle süren kamptan Genç-İMO`lular yepyeni düşünceler, yeni bilgiler, farkındalıklar ve dostluklarla 7 Eylül sabahı alandan ayrıldılar.


Okunma Sayısı: 6

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.