NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ MÜHENDİSLERDEN DEPREM ETKİNLİĞİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 ŞUBAT 2020, ÇARŞAMBA   

34

MÜHENDİSLERDEN DEPREM ETKİNLİĞİ

    Yayına Giriş Tarihi: 20.08.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 20.08.2019 11:22:16  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.08.2019 11:11:24

İl Koordinasyon Kurulu (İKK) öncülüğünde, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı İnşaat Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası ve diğer oda üyeleri 17 Ağustos Marmara Depreminin 20.nci yıldönümünde “Deprem Fotoğraf Sergisi” açtı.

17 Ağustos Marmara Depremi`nin 20.nci yıl dönümünde İl Koordinasyon Kurulu üyeleri tarafından Arasta Park AVM`de resim sergisi açıldı. Üç gün boyunca devam eden sergiye Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Çayırova Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi ve çok sayıda vatandaşın katıldığı stantlarda depremden önce alınması gereken önlemler ve sonrasında yapılması gereken bilgilerin yer aldığı broşürler dağıtıldı.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Marmara Depreminin 20. Yılı Anma Etkinlikleri kapsamında  düzenlenen etkinlerin son gününde ise İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, üyeleri için "Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi"ne gezi düzenledi. Şube yönetimi tarafından organize edilen gezi oldukça faydalı ve duygu yüklü geçti. Müze gezisinin ardından davetliler İzmit Belediyesi`nin organize ettiği deprem enkazı altında kalan ve her iki ayağını da kaybeden Ufuk Koçak`ın ‘Sınırsız` isimli paneline katılarak duygu dolu anlar yaşadılar.Okunma Sayısı: 6

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.