TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İNŞAAT FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 MAYIS 2020, CUMA   

46

İNŞAAT FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

    Yayına Giriş Tarihi: 08.07.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.07.2019 12:44:25  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.07.2019 12:45:12

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünün 2018-2019 Akademik Yılı mezuniyet töreni geçtiğimiz hafta içi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde eğitimlerini başarıyla tamamlayarak mezun olamaya hak kazanan öğrenciler hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyet ve sevinçlerini aileleriyle paylaştı.

Mezuniyet törenine Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Safa Bozkurt Coşkun, Bölüm Başkan Yardımcısı Doç Dr. Hakan Erdoğan, Dr. Öğr. Üyesi Serkan Engin, Doç. Dr. Mücahit OPAN, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Salih Taner YILDIRIM,  Dr. Öğr. Üyesi Erkan Akpınar, Geoteknik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sami ARSOY, Mekanik Anabilim Dalı Başkanı  Doç. Dr. Seval Pınarbaşı Çuhadaroğlu, Doç. Dr. Fuat Okay Arş. Gör. Cüneyt Yılmaz, Arş. Gör. Murat Karadeniz,  Arş. Gör. Onur Öztürk, Arş. Gör. Servet Mert Kutsal ve  Arş. Gör. Aytuğ Seçkin müdürler, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

MÜHENDİSLİK YEMİNİNİ İMO BAŞKANI BULUT YAPTIRDI

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı`nın okunması ile başlayan törende mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarı dileklerinin ardından İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut tarafından öğrencilere "Mühendislik Yemini" ettirildi.

Bulut yaptığı konuşmada, "İnşaat Mühendisleri Odası olarak onlarla mezuniyet gününün mutluluğunu, gururu ve coşkusunu paylaştık. Tüm mezunlarımızı kutluyor, yeni yaşam döneminde, genç meslektaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyorum. Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun" dedi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut tarafından bölümünü birincilikle bitiren Uğur Dilekci, ikincilikle bitiren Onur Batman, üçüncülükle bitiren Buse Kukul ve Umut Gülver`e  Plaket takdim edildi. Tören tüm mezun öğrencilerin toplu olarak kep atmasıyla son buldu.


Okunma Sayısı: 39

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.