NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO STAJA İLK ADIM SEMİNERİ DÜZENLEDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 KASIM 2019, CUMA   

2

genç-İMO STAJA İLK ADIM SEMİNERİ DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 03.04.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.04.2019 13:08:53  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.04.2019 13:09:29

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Genç-İMO işbirliği ile her yıl olduğu gibi bu yılda “Staja İlk Adım Semineri” düzenlendi.

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı aynı zamanda İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyesi olan Doç. Dr. Utkan Mutman tarafından yönetilen staj bilgilendirme toplantısına İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut`un yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı. Panel Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Savaş Ayberk Konferans Salonu`nda yapıldı.

Seminerde ilk konuşmacı olarak söz alan Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Araştırma Görevlisi İnş. Müh. Onur Öztürk, stajın öğrencilik ile iş hayatı arasında bir süreç olduğu, bu yüzden stajın hem öğrenciler hem de firmalar için önemli olduğunu, bu süreçte başarılı olabilmek için öğrencilere staj dönemlerini iyi değerlendirmeleri konusunda öğütler verdi. Seminer, Araştırma Görevlisi İnş. Müh. Murat Karadeniz`in staj sürecinde yapılması gerekenleri öğrencilerin stajdan beklentileri ve yaşanan sorunları öğrencilere soru-cevap şeklinde aktarmasıyla devam etti.

genç-İMO Başkanı Muharrem Önder,  staj konusunda İnşaat Mühendisleri Odası`nın her sene olduğu gibi bu senede öğrencilerin yanında olduğunu belirtti. Katkılarından dolayı Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut`a, yönetim kurulu üyelerine ve seminerin düzenlenmesine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Seminer, konuk konuşmacılara plaket verildikten sonra staj yapmak isteyen öğrencilerin başvurularının alınmasıyla son buldu.  


Okunma Sayısı: 25

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır