NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO KOCAELİ ŞUBE MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİNE DEVAM EDİYOR “ŞANTİYE ŞEFİNİN HUKUKİ SORUMLULUKLARI SEMİNERİ” ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 KASIM 2019, CUMA   

18

İMO KOCAELİ ŞUBE MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİNE DEVAM EDİYOR “ŞANTİYE ŞEFİNİN HUKUKİ SORUMLULUKLARI SEMİNERİ”

    Yayına Giriş Tarihi: 03.04.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.04.2019 12:35:14  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.04.2019 12:35:54

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi, meslek içi eğitim seminerleri kapsamında üyelerine yönelik `Şantiye Şefinin Hukuki Sorumlulukları` konulu eğitim semineri düzenledi.

Şantiye şefinin hukuki sorumlulukları ve dikkat edilmesi gereken hususlar konulu seminer 29 Mart 2019 tarihinde İMO Kocaeli Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut seminerin açılışında yaptığı konuşmada, eğitime büyük önem verdiklerini belirtti. Bulut, "Üyelerimizin önemli bir bölümü şantiye şefi olarak görev yapıyor. Meslektaşlarımızın herhangi bir mağduriyetle karşı karşıya kalmamaları için yetki ve sorumluluklarını iyi bilmeleri gerekir. Bu konudaki yasal düzenlemelerin iyi bilinmesi yaşanacak mağduriyetlerin önlenmesi açısından çok önemlidir" dedi.

İş Güvenliği Uzmanı İş Kazaları Bilirkişisi İnşaat Yüksek Mühendisi Mutlu Burak Paksoy tarafından verilen seminerde, inşaat mühendislerine şantiye şefinin hukuki ve cezai sorumlulukları anlatıldı. Seminere inşaat mühendisleri büyük ilgi gösterdi. Seminere, katılan inşaat mühendisleri sahada karşılaştıkları sorunlarla ilgili İş Güvenliği Uzmanı İş Kazaları Bilirkişisi İnşaat Yüksek Mühendisi Mutlu Burak Paksoy`a çeşitli sorular da yöneltti.


Okunma Sayısı: 24

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır