NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO’DA YAPI İŞLERİNDE İSG YÖNETMELİĞİNDE YAPILAN DEĞİŞİK İLE İLGİLİ SEMİNER VERİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 TEMMUZ 2019, SALI   

30

İMO’DA YAPI İŞLERİNDE İSG YÖNETMELİĞİNDE YAPILAN DEĞİŞİK İLE İLGİLİ SEMİNER VERİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 11.02.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 11:37:10  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 11:37:56

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından 31 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan `Yapı İşlerinde İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”e ilişkin seminer düzenledi.

31 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazete`de yayınlanan "Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik"e ilişkin gerçekleştirilen etkinliğe konuşmacı olarak salonunda İş Güvenliği Uzmanı Jeofizik Mühendisi İlke Arıcı ve İş Güvenliği Uzmanı Makine Mühendisi Fatih Özcan katıldı. Seminerde Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik`in yayınlaması ile birlikte yürürlüğe giren ve değişen yüksekte çalışmayla ilgili tehlikeler, güvenlik ağları, riskler, kontrol tedbirleri ve güvenli çalışma yöntemleri ön yapımlı bileşenlerden oluşan cephe iskeleleri ve seyyar iskelelerde özel tedbirler  ve benzeri gibi birçok konu üzerine bilgilendirmelerde bulunuldu.

Seminere İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile mühendisler katıldı. Mühendisler soru-cevap bölümü ile yönetmelikte yapılan değişiklikler ile ilgili olarak merak ettikleri konularına cevap buldular.  

Sunumların ardından İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut önemli konuları üyelerine aktardıkları için İlker Arıcı ve Fatih Özcan`a ve teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 27

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır