NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO’DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜNE VEDA ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 TEMMUZ 2019, SALI   

6

İMO’DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜNE VEDA ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 28.12.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.12.2018 17:38:58  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.12.2018 17:39:41

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve yönetimi, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görevini uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdüren Mehmet Ersan Aytaç’ın, Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atanmasından dolayı kendisine veda ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Başkan Bulut`a Şube Sekreter Üye Tuncay Arıcan, Şube Sayman Üye Volkan Gümüş, Ömer Faruk Balamir, Nevzat İlker Ural, Fatih Yazıcı, Ali Alp Arslan, eski İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Şube Sekreteri Berkay Güngör ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü`nde görevli inşaat mühendisleri de eşlik etti.

 Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevindeyken Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`ne atanan Aytaç`ın ilimize önemli katkılar sunduğunu bu zamana kadar ilimize sağlamış olduğu değerli katkılardan dolayı kendisine teşekkür eden İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut, Aytaç`ın Bursa`da da önemli katkılarda bulunacağına inandığını ifade etti.

GÖNÜLLERİMİZDE GÜZEL BİR YER EDİNDİ

Bulut, "Aynı zamanda şubemizin üyesi olan meslektaşımız Mehmet bey bizim gönüllerimizde güzel bir yer edindi. Şube olarak bundan sonra da kendileriyle işbirliği içinde olmaktan memnun olacağız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası`nın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu dile getiren Aytaç, Başkan Bulut`a, yönetimine ve görev süresince çalıştığı tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederek herkesten helallik istedi.


Okunma Sayısı: 37

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır