NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO’NUN ONUR GECESİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 TEMMUZ 2019, SALI   

29

İMO’NUN ONUR GECESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 18.12.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.12.2018 13:11:39  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.12.2018 13:12:29

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 64’üncü Kuruluş ve Meslekte Onur Gecesi, 14 Aralık 2018 Cuma akşamı The Ness Otel`de gerçekleştirildi. Bol eğlencenin olduğu geceye Bülent Serttaş da şarkılarıyla renk kattı. Meslekte 60, 50, 40 ve 25’inci yılı dolduranlara hizmetleri için plaket takdim edildi.

İMO`nun Onur Gecesi

 

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin 64`üncü Kuruluş ve Meslekte Onur Gecesi, 14 Aralık 2018 Cuma akşamı The Ness Otel`de gerçekleştirildi. Bol eğlencenin olduğu geceye Bülent Serttaş da şarkılarıyla renk kattı. Meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılı dolduranlara hizmetleri için plaket takdim edildi.

 

YOĞUN KATILIM

Muhteşem geceye Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Cumali Durmuş, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, İYİ Parti yönetim kurulu üyesi Adil Gülez, AK Parti İzmit Başkan Vekili Rıfat Akbaş ve yönetimi, Haldız Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Haldız, AK Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Tahir Akman, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Faruk Mamik, çok sayıda STK temsilcisi ve mühendisler aileleriyle katıldı.

 

KÖKLÜ GEÇMİŞ
Açılış konuşmasını yapan İMO Şube Başkanı Kahraman Bulut "1954 yılında kurulan İnşaat Mühendisleri Odamız; 60 yılı aşkın geçmişi boyunca toplumsal ve kurumsal itibarını her zaman korumayı ve kuşaklar arasında sağlıklı bir köprü kurmayı başarmış bir kuruluştur. Türkiye genelinde 120 binin üzerinde üyesine hizmet vermektedir. Köklü geçmişi olan bu yapının; önemli şubelerinden biri olan Kocaeli Şubemiz ise 2 bin 700`e yaklaşan üyesi ile ilimizin etkin ve üretken meslek örgütlerinin başında yer almaktadır" dedi.

 

BİRBİRİNDEN GÜZEL İNSANLAR
Eski başkan Tolga Ok "3 dönemdir İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yürütüyordum. Meclis üyesi olmak için bu görevimden istifa ettim. Görevimi teslim ettiğim arkadaşlarım da birbirinden güzel insanlar" dedi. Daha sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak ise "Ülkemizin kalkınmasında son derece önemli meslekler vardır. Bu mesleklerden bir tanesi de İnşaat Mühendisliğidir. Ben de meslek hayatımın 32`nci yılındayım. Uzun yıllar bu mesleğe hizmet eden büyüklerimize saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

 

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNİN KATKISI BÜYÜK

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy "1999 yılında büyük bir deprem yaşandı. Bu anlamda Kocaeli`deki mühendislerimize büyük görevler düşmektedir. İnşaat Mühendisliği en önemli mühendisliklerden bir tanesi. Yapılan birçok yatırımda inşaat mühendislerimizin katkısı da çok büyük. Çalışmalarından dolayı Tolga Ok beye teşekkür ederken İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin yeni başkanı Kahraman Bulut ve yönetimine başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

 

TOLGA OK`A HİZMETLERİ İÇİN PLAKET

Üç dönemdir yürüttüğü İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanlığı görevinden istifa eden Tolga Ok`a başarılı hizmetleri için yönetim kurulu üyeleri tarafından plaket, şube çalışanları tarafından  ise çiçek takdim edildi.

 

MESLEĞİNDE 60. YILINI DOLDURAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ 

Ali Yüksel Burgu

 

MESLEĞİNDE 50. YILINI DOLDURAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ 

Ender Kayan, Mehmet Karpuzcu, Orhan Günaydın, Hilmi Selçuk Şenol

 

MESLEĞİNDE 40. YILINI DOLDURAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ 

Hasan Tekin Kavaklı, Şükrü Kemal Aracı, Nazım Molu, Halil Ay,  Ekrem Gümüşsoy, Bülent Nadir Özlüoğlu,  Ekrem Bilen, Necip Kamil Cebeci,  Ali Şükrü Öksüz, Tahir Akman, Yaşar Ünal,  Ruhsar Şener, Osman Metin Demirer,  Fikri Vela,  Baki Karatekin,  Arif Talay,  Muammer Tunay Aygün, Beşir Şener, Sedat Çebi,  Doğan Yıldırım, Asım Günyaz,  Şinasi Bayraktar, Mustafa Kemal Erkek, Şehmus Yıldız, Ahmet Cemil Horoz, Tahir Yaşar Kocaoğlu, Rıza Köylüoğlu, Gültekin Peltekoğlu

 

MESLEĞİNDE 25. YILINI DOLDURAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ 

Nermin Şekerli, Rıza Güven Usta, Burak Efe Erdoğan, Mehmet Uğur Dabakoğlu, Metin Çapraz, Rifat Keskin,  Nilgün Acar,  Abdulmutalip Demirel, Turgut Veyisoğlu, Emin Derya, Arif Çelik, Remzi Aydın, Erol Karanlı, Okan Yöney, Cihat Tezel, Adnan Öner, Muzaffer Bayraktar, Erdinç Öncüler, Gökhan Değer, Salih Taner Yıldırım, Safa Bozkurt Coşkun, Osman Çakırlı, Erol Menteş.

 


Okunma Sayısı: 93

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır