NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO ÜYELERİNE DISC KİŞİLİK ENVANTERİ SEMİNERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 HAZİRAN 2019, CUMA   

38

İMO ÜYELERİNE DISC KİŞİLİK ENVANTERİ SEMİNERİ

    Yayına Giriş Tarihi: 28.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.11.2018 17:09:08  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.11.2018 17:13:21

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyeleri için seminerlerine hız kemeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içi gerçekleşen seminerde inşaat mühendislerine D.I.S.C. Kişilik Envanteri ile personel tanıma sanatı, işe göre personel istihdamı anlatıldı.

Seminerin sunumu İnsan Kaynakları Uzmanı Celal Bayraktar tarafından verildi. Bayraktar,  "DISC profili bireylerin, kendi başlarına ve başkalarıyla birlikte çalışırken davranışlarını tahmin etmek için kullanılan hassas bir kişilik analizidir" dedi.

D.I.S.C. NERELERDE KULLANILIR

Bayraktar sunumunda DISC Kişilik Envanterinin kdişinin kendini tanıması, güçlü ve zayıf yanlarını fark etmesinde, Takımların kurulmasında, Satışçıların müşterilerini tanımaları ve davranışlarını adapte etmelerinde, Koçluk verilecek kişiyi tanımada, Stres ve baskı altında duygu kontrolünde, Meslek seçiminde kullanıldığını anlattı.

Eğitime katılan üyeler D.I.SC. Kişilik Envanteri`ni yaparak gelecek ve kariyer planlaması konusunda görüş alışverişinde bulundular.  Katılımcılar oldukça keyifli ve faydalı buldukları eğitim için İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimine teşekkür ettiler.


Okunma Sayısı: 29

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır