NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO’DAN ÜYELERİNE BÜYÜK JEST ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 NİSAN 2019, ÇARŞAMBA   

23

İMO’DAN ÜYELERİNE BÜYÜK JEST

    Yayına Giriş Tarihi: 19.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.11.2018 12:37:17  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.11.2018 13:47:33

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, üyelerine harika bir sanat etkinliği düzenleyerek arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatının konu alındığı büyük yankı uyandıran “Müslüm” filminin Symbol AVM Sinema Salonu’nda yayınlanan 16 Kasım Cuma akşamı saat 20:45 seansını kendi üyelerine tahsis etti.

Film gösterimi öncesi kısa bir konuşma yapan Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, teknik toplantı, eğitim seminerleri ve konferansların yanı sıra sosyal etkinliklere önem verdiklerini söyledi. Ok, yaptığı açıklama; "Oda üyelerinin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri, üyeler arasındaki dostluk ve birlikteliğin arttırılması ve mühendis camiasının Oda çatısı altında bir araya getirilmesi bu etkinliklerin düzenlenmesindeki en önemli amaç olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda düzenlenen sosyal etkinliklerden biriside bu akşamki sinema etkinliğimiz olmuştur"  dedi. Bundan sonra da sosyal etkinliklere devam edeceklerini belirten Ok, bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımlarından dolayı tüm üyelere de teşekkür etti.

MEMNUNİYETLE AYRILDILAR

Gelenlerin memnuniyetle ayrıldığı gecede film gösterisi öncesinde bir araya gelen mühendisler birbirleriyle sohbet etme, kaynaşma fırsatı yakalayıp birlik ve beraberlik açısından böyle büyük bir ailenin parçası oldukları için mutlu olduklarını belirttiler ve Başkanları Tolga Ok`a bu güzel gece için teşekkür ettiler.


Okunma Sayısı: 32

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır