NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ genç-İMO ÜNİVERSİTE VE SINIF TEMSİLCİLERİ BELİRLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 NİSAN 2019, ÇARŞAMBA   

17

KOCAELİ genç-İMO ÜNİVERSİTE VE SINIF TEMSİLCİLERİ BELİRLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 16.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.11.2018 10:10:03  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.11.2018 10:10:46

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi bünyesinde faaliyet gösteren Genç-İMO 2018-2019 döneminde görev alacak üniversite ve sınıf temsilcileri geçtiğimiz günlerde şube yönetim kurulunun aldığı atama kararı ile belirlendi.

GÜÇLÜ BİR GENÇ-İMO ÖRGÜTLENMESİNE İHTİYAÇ VAR

İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok "güçlü bir genç-İMO örgütlenmesine ihtiyaç olduğunu ve bunun için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Ok; birer mühendis olarak ülkemize koyacağınız katkı bizi çok mutlu edecek" dedi.

2018-2019 yılı Kocaeli genç- İMO üniversite temsilciliğine Muharrem Önder getirilirken 4. Sınıf Temsilciliğine Sinem Polat, Ceren Göktürk, 3. Sınıf Temsilciliğine Selcan Turan, Caner Özdağ, 2. Sınıf Temsilciliğine Tuğba Şen, Halil Can Küçük, 1. Sınıf Temsilciliğine ise Ali Polat ve Halil İbrahim Şahin getirildi.

Yeni Kocaeli genç-İMO Üniversite temsilcisi Muharrem Önder, üniversiteye bu yıl başlayan öğrencileri kutlayarak İMO`nun mesleğin gelişimine sunduğu katkıları anlattı. "İMO`nun, öğrencilerin gelecekte mesleki olarak çizecekleri yolun belirlenmesi adına önemli bir yer olduğunu, bugün neden genç-İMO`lu olmalıyız? genç-İMO örgütlülüğüne neden ihtiyaç  vardır?" gibi konulara değindi. Önder, Kocaeli Üniversitesi`ndeki hocalarının ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube yöneticilerinin sayesinde daha çok etkinlikler ve çalışmalar yapacaklarını belirterek,  Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetim kuruluna teşekkür etti

GENÇ-İMO BÜNYESİNE DAVET ETTİ

Genç-İMO`nun ileride yapacakları iş başvurularında, katıldıkları seminerler ve kendilerine kattıkları artılar konusunda önemli bir yere sahip olduğunu, amaçlarının daha fazla üye ile gelişmeye devam etmek olduğunu kaydeden Önder, "Tüm inşaat mühendisliği bölümünde okuyan arkadaşlarımı Genç-İMO ailesinde yer almaya davet ediyorum" dedi.


Okunma Sayısı: 50

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır