NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO ÜYELERİNE WEBER’DEN SEMİNER ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 MAYIS 2019, PERŞEMBE   

23

İMO ÜYELERİNE WEBER’DEN SEMİNER

    Yayına Giriş Tarihi: 06.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.11.2018 00:03:32  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 07.11.2018 00:06:40

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve Weber firmasının katkılarıyla ‘Su Yalıtımı ve Mantolama’ konulu seminer düzenlendi. Oda eğitim salonunda gerçekleşen seminer Weber Firmasının Eğitim Sorumlusu Çağrı Ersöz tarafından verildi.

İlgiyle karşılanan seminerde  mantolama ve su yalıtımı hakkında hem teorik hem de uygulama bilgileri aktarıldı. Mantolamanın gerekliliği vurgulanırken, doğru su yalıtımı uygulama esaslarının altı çizildi.  

Ersöz yaptığı açıklamada, "Dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber`in yaygın bir satış ağı bulunduğunu anlattı. Ersöz, "Bugünkü seminerimizde İnşaat Mühendislerine yapılarda su yalıtımı ve mantolamanın önemi, detayları, yalıtımın standartları, ideal yalıtımın nasıl olması gerektiği, yapılarda kullanılan yalıtım malzemeleri, yalıtımda dikkat edilmesi gereken hususları, değişen güncel mevzuatları ve yeni yönetmelikler ile güncel bilgileri katılımcılarımıza aktarma fırsatımız oldu." dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası yetkilileri ise bu  semineri,  su yalıtımı ve mantolama konusunu üyelerine ulaştırmak adına düzenlediklerini belirtti.


Okunma Sayısı: 23

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır