NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KOCAELİ İMO’DA KURUMSAL HAKEDİŞ SEMİNERİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 MART 2019, CUMARTESİ   

14

KOCAELİ İMO’DA KURUMSAL HAKEDİŞ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 25.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 25.10.2018 22:14:39  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 25.10.2018 14:13:19

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, AMP Yazılım Firması işbirliğiyle “Kolay Metraj - Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Programı Tanıtımı` semineri düzenledi.

Yoğun katılımın olduğu seminer geçtiğimiz hafta başında İMO`nun eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Seminerin sunumu AMP Yazılım Eğitim ve Destek Uzmanı Ayşe Öz tarafından yapıldı. Öz sunumun ilk bölümünde Keşif, metraj hakediş konularında ne nedir ne işe yarar kısmı, ikinci bölümde ise Sözleşme Bilgileri ve Hakediş Ayarları, Sözleşme Miktarları ve Pursantajları / Fiyatları, Revize Birim Fiyat Hesabını katılımcılara slayt eşliğinde anlattı. Son bölümünde ise Kesin Hesabın anlatıldığı seminer oldukça verimli geçti.

 

AMP Yazılım Eğitim ve Destek Uzmanı Ayşe Öz yaptığı açıklamada, "AMP Akademi olarak bugüne kadar düzenlediğimiz seminerlerde çok yüksek bir katılımcı memnuniyet oranı yakalamanın gururunu yaşıyoruz. Aynı kaliteyi sunmanın sorumluluğunu daima taşıyoruz. Düzenlediğimiz seminerlerde ihtiyaçlara yönelik, ciddi, bilgi aktarımına dayalı konuları seçiyoruz. Sorularınıza cevap verecek, sizin yaşadıklarınızı bilen, işinde profesyonel eğitmenler ile çalışıyoruz. Eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzman olan ve alanlarında işlerin doğru yapılması için çaba gösteren kişilerdir. Eğitim sonunda kursiyerlerimiz AMP Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı üzerinde genel bir hakimiyete sahip olmaktadır" dedi.

Seminer, Ayşe Öz`ün, "Keşif, Metraj, Hakediş" sunumunu yaptıktan sonra katılımcıların konuyla ilgili sorularını yanıtlanması ile sona erdi.


Okunma Sayısı: 27

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır