NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO ÜYELERİNE ADALAR GEZİSİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 HAZİRAN 2019, CUMA   

37

İMO ÜYELERİNE ADALAR GEZİSİ

    Yayına Giriş Tarihi: 24.09.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 24.09.2018 11:32:01  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.09.2018 12:04:49

İnşaat Mühendisiler Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta sonu Adalar Gezisi düzenledi. İMO’nun bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri geziye üyeler büyük ilgi gösterdi.

Yol boyunca katılımcılara canlı müzik eşliğinde kahvaltı ikramı yapıldı. Ayrıca  geziye katılan üyeler ve çocuklar arasında müzik yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan herkese İnşaat Mühendisleri Odası`nın günün anlam ve önemini belirten 3. Geleneksel Vapur Turu Hatırası olarak kupa hediye edildi.  Geziye yaklaşık 300 kişi katılım gösterdi.

GEZİYE İLGİ BÜYÜKTÜ

Mühendisler ve aileleri İstanbul`un pırıl pırıl güneşli bir gününde denizin parlaklığı ve ihtişamının arasında Büyük Ada`da kent yaşamından uzakta güzel bir gün geçirme fırsatı buldular ve adaya vardıklarında gönüllerince vakit geçirme, tarihi konaklarını, fayton ve bisikletlerle adanın büyük bir kısmını görme imkanı buldular.

Gezinin sonunda bir konuşma yapan Başkan Ok; "İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Adalar Gezisini üyelerimiz, aileleri ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan Genç-İMO üyelerinin katılımıyla eğlenceli bir ortamda gerçekleştirdik. Güneşli bir havada gerçekleştirilen organizasyonda üyelerimiz iş stresinden uzakta aileleriyle beraber keyifli vakit geçirdiler. İMO ailesi olarak üyelerimizin her ortamda yanlarında olduğumuzu, bir nebze de olsa onları yoğun ve yorucu iş ortamından ve iş stresinden uzaklaştırıp aileleriyle böyle keyifli bir ortamda vakit geçirmelerine vesile olduğumuz için mutluyuz. İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin birlik ve beraberlik içinde meslektaş dayanışmasını bugün bize yaşatan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Mesleki ve sosyal kültürel gelişimi artıracak etkinliklerimiz devam edecektir" açıklamasında bulundu.


Okunma Sayısı: 35

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır