NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BİLECİK VALİSİ BÜYÜKAKIN, İMO KOCAELİ’Yİ AĞIRLADI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 HAZİRAN 2019, CUMA   

1

BİLECİK VALİSİ BÜYÜKAKIN, İMO KOCAELİ’Yİ AĞIRLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 04.09.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.09.2018 17:25:58  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.09.2018 17:28:35

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi 21 Haziran 2017 tarihinde Bilecik Valisi olarak atanan Doç. Dr. Tahir Büyükakın`ı makamında ziyaret etti. Görevinde bir kez daha Büyükakın`a başarılar dilediler.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube heyetini Bilecik`te görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Bilecik`te görev yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi. Vali Doç. Dr. Tahir Büyükakın, "Uzun yıllar görev yaptığım Kocaeli`den ilimize gelerek bizleri ziyaret eden ve misafirimiz olan çok değerli İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga bey ve yönetim kurulu üyelerine Bilecik`e hoş geldiniz diyorum. Değerli konuklarımızı Bilecik`te görmekten, onları Bilecik`te ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kocaeli`de kendileriyle çok yakın çalıştık. Güzel hizmetlerin yapılmasına vesile olduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyor ve benimde çok sevdiğim ve özlediğim İzmit`in sembolü olan anlamlı hediyeleri pişmaniye için de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret,  Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

Şeyh Edebali TÜRBESİ DE UNUTULMADI

Osmanlı Devleti`nin manevi kurucusu Şeyh Edebali`nin defnedildiği türbeyi de ziyaret eden İMO heyeti, 36 Osmanlı Devleti padişahının, dedeleri Şeyh Edebali Hazretleri`nin huzurunda buluştuğu ve Osmanlı Padişahlarının hayatının görsel ve işitsel teknolojilerle anlatıldığı 200 metrelik Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi projesini de gezdi.


Okunma Sayısı: 28

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır