NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO HEYETİNDEN MARTEK’E ZİYARET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 HAZİRAN 2019, CUMA   

26

İMO HEYETİNDEN MARTEK’E ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 31.08.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 31.08.2018 13:19:54  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 31.08.2018 13:20:41

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyeleri MARTEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Okur’a makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Ok ve beraberindeki heyet geçtiğimiz aylarda Türkiye`nin en önemli teknoloji geliştirme bölgelerinden biri olan ‘TÜBİTAK/MARTEK Yönetim Kurulu Başkanı görevine getirilen Mehmet Ali Okur`u ve Özel Kalem Müdürü Kemal Bayraktar`ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

MARTEK`in çalışmaları hakkında istişarede bulunuldu. MARTEK Yönetim Kurulu Başkanı Okur ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken MARTEK`in hizmetlerinden bahsetti. Okur,  Yüksek/ileri teknoloji kullanan ya da yeni teknolojilere yönelik firmaların, teknoloji veya yazılım ürettikleri/geliştirdikleri, teknolojik bir buluşu ticari bir ürün, yöntem veya hizmet haline dönüştürmek için faaliyetlerine en iyi ortamı sağlamak için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.


MARTEK ile ortak çalışmalar içerisinde olmayı amaçladıklarını belirten Başkan Ok ise birlik ve beraberlik duygusunun önemine değinerek; "Bizleri en iyi şekilde ağırlayan sayın Okur ve özel kalem müdürü Kemal Bayraktar`a teşekkürlerimi sunuyor görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.


Okunma Sayısı: 25

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır