NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO BAŞKANI OK’DAN AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULLAH ERYARSOY`A ZİYARET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 NİSAN 2019, PAZAR   

8

İMO BAŞKANI OK’DAN AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULLAH ERYARSOY`A ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 27.07.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.07.2018 14:53:34  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.07.2018 14:54:39

Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi geçtiğimiz günlerde genel merkezden atama kararı çıkan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve yönetimini makamında ziyaret etti. Samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette Başkan Eryarsoy ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Ok,  "Başarılı çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyor görevinizin ülkemiz ve ilimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.

Ziyarette, Ok, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy`a ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak mesleklerinin simgesi olan üzerinde Abdullah Eryarsoy`un isminin bulunduğu baret hediye etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Ok ve yönetimi ile istişare eden Eryarsoy nazik ziyaretleri ve hediyeleri için İnşaat Mühendisleri Odası yönetimine teşekkür etti ve ilimizin en köklü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan İMO Kocaeli`nin faaliyetlerini yakından ve takdirle takip ettiklerini belirtti.


Okunma Sayısı: 16

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır