NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ALKAÇ’A İMO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 NİSAN 2019, PAZAR   

4

ALKAÇ’A İMO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 16.07.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.07.2018 11:29:16  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.07.2018 11:29:49

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilen Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, yönetim kurulu üyeleri Kahraman Bulut, İSU Merkez Şantiyesi Şefi Nevzat İlker Ural, Volkan Gümüş, Emrah Ayhan, Ayşen Kaya, Esra Konuk, Cihan Bahadır Yaşar, Ömer Faruk Balamir, Şube Sekreteri Berkay Güngör`ün yanısıra Kartepe Belediyesi Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Balaban, İbrahim Çakır, Mehmet Akif Alponat, Ergün İşkodra ve Metin Eraslan da ziyarete eşlik ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Ziyarette konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, "Kocaeli Büyükşehri Belediyesi Genel sekreter yardımcılığı  görevine getirilen Alkaç`a hayırlı olsun dileklerini iletti. Ok, konuşmasına şöyle devam etti " Alaeddin beyin  güzel hizmetlerinin Büyükşehir`de de devam edeceğini biliyoruz. Bu makama atanması elbetteki bizleri şubemiz ve ilimizin adına mutlu emiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve beraberindeki şube yöneticilerine nazik ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür eden Alaeddin Alkaç, yapmayı planladıkları projeler hakkında heyetle bir süre istişare etti.


Okunma Sayısı: 28

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır