NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TOLGA OK, ÜYELERİNİ UNUTMUYOR ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 OCAK 2019, CUMARTESİ   

5

TOLGA OK, ÜYELERİNİ UNUTMUYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 29.01.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 29.01.2018 11:29:38  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.01.2018 11:29:17

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, İnşaat Mühendisi Nuri Tabanlı`yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, `Geçmiş olsun` dileklerini iletti.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, hafta içi yoğun programlarının arasında üyelerini de ihmal etmiyor. Yönetim Kurulu üyelerinden Baturhan Üretürk, Tuncay Arıcan, Volkan Gümüş, İbrahim Çakır, Cihan Bahadır Yaşar ve Ömer Faruk Balamir ile birlikte hastanede tedavi altına alınan Tabanlı İnşaat`ın sahibi İnşaat Mühendisi Nuri Tabanlı`yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Üyelerimizin iyi gününde de kötü gününde de yanındayız diyen Başkan Ok, stresten uzak bir yaşamın önemine değindi. Gün içinde karşılaşılan sıkıntı ve sorunların zaman içinde insan vücudunda çeşitli hastalıklara yol açabildiğini dile getiren Başkan Ok, sağlığın ihmal edilmemesi, sağlık kontrollerinin ise zamanında yapılması gerektiğini belirterek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Tabanlı ise ziyareti dolayısıyla Başkan Ok ve beraberindekilere teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Okunma Sayısı: 28

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır