NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ALİ SAĞLIK’TAN İMO’YA ZİYARET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 OCAK 2019, CUMARTESİ   

48

ALİ SAĞLIK’TAN İMO’YA ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 06.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 15.12.2017 10:26:09  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.12.2017 10:25:40

Genel Müdür Ali Sağlık, İMO Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı. İMO eski başkanı ve İSU Denetçisi Bekir Güre’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İSU Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’nde önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Tolga Ok, düzenledikleri programlarda üyeleri ile birlikte yatırımları yerinde inceleme imkânı bulduklarını söyledi.

İSU Genel Müdürlüğü`nde çok sayıda üyeleri bulunduğunu da hatırlatan İMO Başkanı Ok, kurum ile iyi ilişkiler içerisinde her zaman destek gördüklerini kaydetti. Tolga Ok, "İSU Genel Müdürlüğü yaptığı baraj, HES, GES gibi enerji yatırımları, içmesuyu ve atıksu arıtma tesisleri, gölet yapımı, dere ıslahları ve altyapı yatırımları ile İnşaat Mühendislerinin yetişmesi ve tecrübe kazanmasına önemli katkı sağlayan bir kurumumuzdur. Onlarca meslektaşımızın çalıştığı İSU` nun her zaman desteklerini görüyoruz. Yeni göreve atanan Genel Müdür Ali Sağlık Bey`e ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. İSU Genel Müdürlüğü`nün hizmet trendine daha da ivme kazandıracağına inanıyoruz." diye konuştu.

 

SAĞLIK,"İNŞAAT MÜHENDİSLERİ`NE İSU`DA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR"

Sıcak karşılama ve ilgiden dolayı teşekkür eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, sürekli yatırım yapan bir kurum olmalarından dolayı İnşaat Mühendislerine büyük görevler düştüğünü söyledi. Meslek örgütlerinin önemli olduğunu ifade eden Genel Müdür Ali Sağlık, İMO Kocaeli Şubesi ile her zaman dirsek teması içerisinde olduklarını anlattı. İMO Yönetimi ve üyelerinin sık sık yaptıkları yatırımları yerinde inceleme ile bilgi paylaşımında bulunduklarını ifade eden Genel Müdür Sağlık, "Gösterilen sıcaklık ve yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Göreve atanmam ile birlikte İMO yönetimi ve üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Birçok yönetici ve çalışma arkadaşımızın üye olduğu İMO Kocaeli Şubesi ile her zaman güçlü ilişkilerimiz oldu. Belirli dönemlerde yaptığımız yatırımları yerinde inceleme imkânı buluyorlar. Bundan sonraki süreçte de her zaman yanlarında olacağız. Yaptığımız yatırımlarda da öneri, görüş ve temennilerini her zaman bekliyoruz." dedi. 

 

Genel Müdür Ali Sağlık, İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu ile üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.


Okunma Sayısı: 36

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır