NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KBB ETÜT VE PROJELER DAİRE BAŞKANI KANBUR’A İMO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 OCAK 2019, CUMARTESİ   

48

KBB ETÜT VE PROJELER DAİRE BAŞKANI KANBUR’A İMO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.11.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.11.2017 17:09:19  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 14.11.2017 17:10:03

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, yönetim kurulu üyeleri Kahraman Bulut, Kartepe Belediyesi Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Balaban, KBB Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü Tolga Cankaya, İSU Merkez Şantiyesi Şefi Nevzat İlker Ural, Tuncay Arıcan, Volkan Gümüş, Emrah Ayhan Niyazi Vedat Akgün ve Cihan Bahadır Yaşar ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Daire Başkanlığı’na atanan Mert Kanbur’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Ziyarette konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, "İSU Genel Müdürlüğü`nde Harita Şube Müdürü olarak görev yapmakta iken Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı görevine atanan Kanbur`a hayırlı olsun dileklerini iletti. Ok, konuşmasına şöyle devam etti "Kendisi de İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin üyesi olan Kanbur her zaman güzel hizmetlere imza attı. Mert bey İSU`da önemli bir görevi icra ediyordu. Bu hizmetlerinin Büyükşehir`de de devam edeceğini biliyoruz. Bu makama atanması elbetteki bizleri şubemiz ve ilimizin adına mutlu emiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve beraberindeki şube yöneticilerine nazik ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür eden Daire Başkanı Mert Kanbur ise, geçmişte olduğu gibi bugün ve bugünden sonra da başarı için çalışacaklarını ifade ederek yapmayı planladıkları projeler hakkında heyetle bir süre istişare etti.


Okunma Sayısı: 63

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır