NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BAYRAM’DAN İMO’YA NEZAKET ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 OCAK 2019, CUMARTESİ   

39

BAYRAM’DAN İMO’YA NEZAKET ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 06.11.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 06.11.2017 17:01:07  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 06.11.2017 17:01:43

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimini makamında ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında bu hafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram`ı ağırladı. 

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok`un makamında gerçekleşen ziyarete şube yönetim kurulu üyelerinden Baturhan Üretürk, Kahraman Bulut, Murat Balaban, Utkan Mutman, Murta Aytun Yüksel, Tolga Cankaya, Bekir Yüksel, Halil İbrahim Uzunoğlu, Nevzat İlker Ural, Levent Yılmaz, Emrah Ayhan, Volkan Gümüş, Aşkın Özön, Volkan Gümüş ve şube üyelerinden Fatih Yazıcı, İbrahim Çakır, Kandıra Gıda OSB Müdürü Bekir Güre ve  Ali Alp Arslan katıldı.

Başkan Tolga Ok Kocaeli Şubesinin yapmış olduğu çalışmaları hakkında kısa bilgi vererek başladığı konuşmasına Yönetim Kurulu Üyeleri`ni tanıtarak devam etti. Karşılıklı memnuniyet mesajlarının verildiği ziyarette Sayın Bayram`a İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin vizyonunu daha da geliştirmek için hizmetler üretmeye devam edeceklerini kaydetti.  Kent üzerinde gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında düşüncelerin de paylaşıldığı toplantı oldukça verimli geçti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bayram`a gerçekleştirdiği nazik ziyareti için teşekkür eden İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, "Ziyaretiniz beni ve yönetim kurulumu fazlasıyla memnun etti. Gelecekte de sizinle yeniden bir araya gelmeyi umut ediyoruz. Yönetim kurulum adına toplantımıza eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kendisi de İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin üyesi olan KBB Genel Sekreteri İlhan Bayram, gerek sosyal ve gerekse iktisadi açıdan oldukça önemli bir mesleğe sahip olduklarını vurguladı. Köklü geçmişi olan bu yapının önemli şubelerinden biri olan ve ilimizin etkin ve üretken meslek örgütlerinin başında yer alan Kocaeli Şube üyesi olmaktan ve meslektaşları ile bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade ederek güzel misafirperverliğinden dolayı Başkan Ok ve yönetimine teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 18

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır