NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO’NUN 2. GELENEKSEL ADALAR GEZİSİ’NE ÜYELERDEN BÜYÜK İLGİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 TEMMUZ 2018, CUMA   

35

İMO’NUN 2. GELENEKSEL ADALAR GEZİSİ’NE ÜYELERDEN BÜYÜK İLGİ

    Yayına Giriş Tarihi: 19.09.2017   Güncellenme Zamanı: 19.09.2017 13:25:07  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.09.2017 13:27:13

İnşaat mühendisiler Odası Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği Adalar Gezisi’ne üyeler büyük ilgi gösterdi. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildikten sonra başarılı çalışmalarda bulunan Tolga Ok ve yönetimi gerçekleştirdikleri sosyal etkinlikler ile üyeleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sabah saat 08:00`de İzmit İskelesi`nden hareket eden vapur, Darıca İskelesi`nden de şubeye bağlı Gebze Temsilciliği üyelerini de alıp yaklaşık dört saatlik bir süre sonunda Büyük Ada`ya vardı. Yol boyunca katılımcılara canlı müzik eşliğinde kahvaltı ikramı yapıldı. Ayrıca  geziye katılan üyeler ve çocuklar arasında müzik yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan herkese İnşaat Mühendisleri Odası`nın günün anlam ve önemini belirten 2. Geleneksel Vapur Turu Hatırası olarak yaptırdıkları kupa hediye edildi.  Geziye yaklaşık 400 kişi katılım gösterdi.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok gezinin sonunda bir konuşma gerçekleştirdi. Ok;"İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz Adalar Gezisini üyelerimiz, aileleri ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan Genç-İMO üyeleri ile birlikte gerçekleştirdik. Üyeler ve yönetim kurulu arasındaki birlik beraberliği pekiştirmeyi amaçladığımız gezimize ilgi büyüktü. Üyelerimiz ve aileleri İstanbul`un pırıl pırıl güneşli bir gününde denizin parlaklığı ve ihtişamının arasında Büyük Ada`da kent yaşamından uzakta güzel bir gün geçirme fırsatı buldular ve adaya vardıklarında gönüllerince vakit geçirme, tarihi konaklarını, fayton ve bisikletlerle adanın büyük bir kısmını görme imkanı buldular. İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin birlik ve beraberlik içinde meslektaş dayanışmasını bugün bize yaşatan tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. 10. Dönem yönetim kurulu olarak mesleki ve sosyal kültürel gelişimi artıracak etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecektir. Ayrıca bu gezinin gerçekleşmesinde bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri aynı zamanda şubemizin de üyesi olan İlhan Bayram`a da destekleri için teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu.


Okunma Sayısı: 42

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır