NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GEBZE TEMSİLCİLİĞİ’MİZDEN DEPREM PANELİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 TEMMUZ 2018, CUMA   

9

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ’MİZDEN DEPREM PANELİ

    Yayına Giriş Tarihi: 23.08.2017   Güncellenme Zamanı: 23.08.2017 14:57:10  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.08.2017 15:01:42

Gebze Temsilciliğimiz Gebze Ticaret Odası işbirliği ile ‘Öncesi ve Sonrası İle Deprem Bilinci’ konulu bir panel gerçekleştirdi.

GTO Meclis Salonu`nda bugün gerçekleştirilen panele Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, TMMOB İnşaat Mühendisleri Gebze Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kadı ve TMMOB Makine Mühendisleri Gebze Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yücel ve çok sayıda davetli katıldı. Panel öncesi Kızılay`a kan bağışında bulunuldu.

EĞİTİME İHTİYAÇ VAR

Panelin açılış konuşmasını Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler yaptı. Çiler, "17 Ağustos Depremi`nde yaşamını kaybedenlere Allah`tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Marmara bölgesi olarak deprem konusunda eğitime ihtiyacımız var. Depremle ilgili olarak zorunlu deprem sigortasını yaptırmalıyız." dedi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kadı da olası bir depremde vatandaşların toplanabileceği acil toplanma yerinin olmamasına dikkat çekti. Açılış konuşmalarının ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu  ‘Öncesi ve Sonrası İle Deprem Bilinci` konulu bir panel verdi.


Okunma Sayısı: 20

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır