NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN İLHAN BAYRAM’A ZİYARET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 TEMMUZ 2018, CUMA   

1

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN İLHAN BAYRAM’A ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 31.07.2017   Güncellenme Zamanı: 31.07.2017 10:58:36  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 31.07.2017 11:30:45

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Şube Başkanı Tolga Ok, İlhan Bayram’ın İSU Genel Müdürlüğü sırasında Türkiye’ye model olan hizmetler yaptığını ve bunları Büyükşehir’de de sürdüreceğini kaydetti.

"ÇALIŞMALARI TÜRKİYE`YE ÖRNEK OLDU"

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimini makamında ağırladı. Oda başkanı Tolga Ok, İSU Genel Müdürlüğü görevini yürütürken Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine getirilen Bayram`a hayırlı olsun dileklerini iletti. Ok, konuşmasına şöyle devam etti "İlhan bey İSU`da Genel Müdür olarak çok önemli bir görevi icra ediyordu. Aynı zamanda kendisi meslektaşımız. Çok ciddi hizmetlere imza attı. Devrim niteliğinde hizmetler yaptı. Türkiye`ye model olan hizmetlerde bulundu. Birçok ilimiz gelip buradaki hizmetleri yerinde gördü. İSU`nun eğitici öğretici anlamda da birçok ile hizmetleri var. Bu hizmetlerinin Büyükşehir`de de devam edeceğini biliyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum."

İSU`DA YAPTIĞIMIZ İŞLER BİR EKİP İŞİDİR"

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı`na gerçekleştirdiği nazik ziyareti için teşekkür eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bayram, "Kocaeli`ndeki şubeyi çok ayrı bir yere koyuyorum. Şube başkanı duruşu ile ve yaptığı icraatlar ile çok takdir ettiğim birisi. Şube başkanımızın dediği gibi hakikaten İSU`da önemli hizmetler yapıldı. Ancak bütün bunlar bir ekiple oluyor. Biz onlarla birlikte bir ekip oluşturduk ve o ekip Türkiye genelinde su kanal idarelerinin içerisinde İSU`yu çok farklı bir konuma getirdi. Sizleri de bundan sonra fahri danışman olarak görmek isterim. Ziyaretiniz beni fazlasıyla memnun etti hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 


Okunma Sayısı: 33

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır