NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TOLGA OK’TAN BAŞİSKELE HİZMET BİNASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 HAZİRAN 2018, PAZARTESİ   

30

TOLGA OK’TAN BAŞİSKELE HİZMET BİNASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 02.06.2017   Güncellenme Zamanı: 02.06.2017 16:18:44  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 02.06.2017 16:22:18

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyeleri, kısa bir süre önce serdar mahallesindeki yeni yerine taşınan Başiskele Belediyesi Hizmet Binası’nı ziyaret etti. Başkan Hüseyin Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Ok, “Başiskele Belediyemiz bundan böyle hizmetlerine yeni ve modern binasında devam edecek. Tüm Başiskele halkına hayırlı olsun” dedi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz tarafından karşılanan Başkan Tolga Ok, yeni hizmet binasının tüm birimlerini gezdi. "Hizmet Binası Başiskele`ye yakışan son derece modern ve güzel bir yapı olmuş. Bu binayı ilçemize kazandıran bu binada insana hizmet etmeyi en büyük gaye sayan başarılı belediye başkanımız Hüseyin Ayaz`a ve emeği geçenleri kutluyorum." dedi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok`un ve yönetiminin nazik ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ve değerli hediyeleri için teşekkür etti.

HİZMETE DEVAM

Başkan Ayaz, "Vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması ve belediyemizin Başiskele`ye yakışır modern hizmet binasına kavuşması için binamızı hizmete soktuk. Hizmetlerimize aynı coşkuyla bundan böyle de devam edeceğiz" dedi.


Okunma Sayısı: 34

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır