NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO, ÜYELERİNİ YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ FUARI’NDA BULUŞTURDU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 HAZİRAN 2018, PAZARTESİ   

40

İMO, ÜYELERİNİ YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ FUARI’NDA BULUŞTURDU

    Yayına Giriş Tarihi: 29.05.2017   Güncellenme Zamanı: 29.05.2017 13:34:22  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.05.2017 13:34:57

İMO, Üyelerini Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı’nda Buluşturdu İstanbul’da her yıl gerçekleşen Uluslararası Yapı Fuarı’nın 40. cısı bu yıl gerçekleşti. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan fuara her yıl olduğu gibi bu yılda İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube üyeleri ve mesleğe ilk adımlarını atmak üzere olan İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri gezi ve inceleme amaçlı katılımda bulundu.

İnşaat Sektörüne Ait En Yeni Ve En Gösterişli Ürünlerin Sergilendiği Stantlar Oldukça Beğenildi

Türkiye`nin dört bir yanından yüzlerce firmanın en yeni ürünleriyle boy gösterdiği fuarı gezen mühendisler, sektördeki gelişmeleri yakından takip etti. Fuar Alanı içerisinde firmaların malzeme tanıtımları için kurmuş oldukları stantları tek tek gezen katılımcılar firma yetkilileri tarafından bilgilendirildiler.

Türkiye`nin en önemli yapı fuarından olumlu izlenimlerle ayrıldıklarını söyleyen mühendisler, bu tür gezilerin kendileri için büyük bir fırsat olduğunu söylerken geziyi düzenleyen İMO Kocaeli Şubesi`ne teşekkür etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, "Sektörün en büyük ve en yoğun katılımının gerçekleştiği ve adeta kalbinin attığı bu fuar 40 yıldır büyük ilgi görüyor. Üyelerimizden gelen talepler üzerine yaptığımız bu fuar gezilerinin faydalarını Kocaeli`nin her yerinde göreceğiz. Gezi, yapı alanında dünyada ve Türkiye`de meydana gelen gelişmeleri takip etmek amacıyla düzenlendi. Yerli ve yabancı birçok sektör bileşeni firmanın katıldığı fuarda inşaat sektöründe kullanılan yapı malzemeleri ve yapım teknolojilerindeki yenilikler üyelere tanıtıldı. Her zaman olduğu gibi bu fuar gezisi ile de üyelerinin ve ilgililerin yapı sektöründeki son gelişmeleri, trendleri, fırsatları yakından takip etmesini ve firma temsilcileri ile görüşülmesine imkan sağlamayı amaçladık" dedi.


Okunma Sayısı: 33

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır