NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO KOCAELİ`DEN KARANFİLLİ ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 NİSAN 2018, PAZARTESİ   

46

İMO KOCAELİ`DEN KARANFİLLİ ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.05.2017   Güncellenme Zamanı: 18.05.2017 12:05:40  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.05.2017 12:06:18

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Anneler Günü nedeniyle gerçekleştirdiği 3. kahvaltı programında kadınlara karanfil dağıttı. Kahvaltının ev sahipliğini üstlenen Oda Başkanı Tolga Ok, Antalya’ya maça giden Kocaelispor’a destek olmaya gittiği için kadın üyeleri eşi Gülşah Ok ağırladı

ANTALYA`DAN MESAJINI İLETTİ

İMO Başkanı Tolga Ok kentimizin takımına destek olmak için Kocaelispor`un bugün Altayspor ile oynayacağı final maçı için Antalya`da olduğundan kahvaltı programına katılamadı, ancak kadın üyeleri Başkan Ok adına eşi Gülşah Ok ve annesi Nurgün Ok ağırladı. Oda Başkanı Tolga Ok ise, Antalya`dan programa katılan üyeleri ve tüm anneler için "Daha güzel günlere ulaşmamızın teminatı olan tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum, bu güzel pazar sabahında düzenlemiş olduğumuz programımıza katılarak kahvaltımızı güzelleştiren bayan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum" mesajını iletti.

KARANFİL DAĞITILDI

Renkli ve bol sohbetli gerçekleşen kahvaltıda kadın inşaat mühendisleri iş stresinden uzaklaşma fırsatı da buldu. Programa katılan bayan üyeler de bir araya gelmekten oldukça memnun kaldılar ve onlar da Başkan Ok`a bu güzel program için teşekkür ettiler. Kahvaltı programı, daha güzel programlarda en yakın sürede tekrar bir araya gelme dileklerinin ardından kadın üyeleri için hazırlanan karanfillerin dağıtımıyla son buldu. 


Okunma Sayısı: 22

Kocaeli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır